Skocz do zawartości

Tworzenie Grafiki


Nixsior

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę pomieszałeś pytania według mnie. Najpierw się wybiera styl, potem program. Programu nie ma nigdy najlepszego, każdy ma inne gusta i woli co innego. A styl... do GM'a najczęściej pixel art widzę, ale to nie znaczy, że zawsze tak jest. I nie ma takiego tutka, co zrobi z zera super grafika, trzeba cięęęężko trenować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto do czego jest przyzwyczajony. Jeżeli ktoś od małego rysuje w (dajmy na to) paintcie, to będzie robił lepsze grafiki od tego kto ma np. GIMP'a od miesiąca. Więc staraj się rysować w programie/-ach do których jesteś przyzwyczajony. Ja np. robię całkiem dobry piksel-art.. No przynajmniej na miarę swoich potrzeb :). A jak to potem jeszcze jakoś ładnie poprawię w GIMP'ie to zawsze coś fajnego wychodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
jeśli chcesz grafike to zacznij w 3D, a jak chcesz w 2D to wystarczy zapisać w bmp lub innym formacie.

jeśli chcesz znać szczegóły to napisz mi na gg: 13861265 ja właśnie robie grafike 3D i przerabiam ją na 2D w izometri (do moich potrzeb) :rolleyes: .

nie. nie, nie, nie, nie, nie i jeszcze raz NIE.

 

jeśli chce robić grafikę do gry 2D, powinien robić w 2D.

zwykle taka domowo prerenderowana grafika jest po prostu brzydka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba dużo pracy aby umieć pixelart :bye1:

 

Wystarczy trochę tutków przejrzeć, nauczyć się podstaw (jak się robi równe koło, linie, perspektywa) i potrenować trochę. No i najważniejsze to udoskonalanie i pracę wykończeniowe. Mi się udało za 3 razem coś ładnego wyskrobać.

 

Zbiór tutków:

Podstawy

PIX ART

PIXELARTS

ISOMETRIC

Pixelarts weapons

Cllpsd

 

Gdy zrobisz te rzeczy które są w tych tutkach, to będziesz już wiedział...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...