Skocz do zawartości

Minecraft


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 262
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co do grabarza to przewidziałem prawidłowo że przyjdzie wylewać żale na forum, dzięki miałem z ciebie wczoraj niezły ubaw.

:)

 

Już bym powiedział co o tobie myśle ale by mnie zbanowali więc sobie daruję.

 

Ktoś może by chciał pograć na normalnym serwie bez takich psujących pracę i przeszkadzających nabów jak ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknij wreszcie jadaczkę. Wyzywasz wszystkich od noobów, a sam największym jesteś. Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, to nie pisz postów. Zajmij się czymś normalnym, a nie narzekaniem na jakąś beznadziejną gierkę dziecko.

Ty nie grałeś, więc się nie bulwersuj.

A nawet jeżeli, to nie tobą po całej mapie rzucał.

 

Dobra weźcie, koniec dyskusji. Niech każdy zachowa swoje zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy widzieli jak się zachowywałeś, dlatego rozmowa na ten temat nie ma sensu, zdanie na twój temat już mam pewnie nie tylko ja, wg mnie też koniec tematu.

A serwerów owszem jest jeszcze wiele, shocker chociażby ma.

Moje zachowanie było jedynie reakcją na to, co ty robiłeś mnie, nawet, gdy cię prosiłem abyś dał mi spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy widzieli jak się zachowywałeś, dlatego rozmowa na ten temat nie ma sensu, zdanie na twój temat już mam pewnie nie tylko ja, wg mnie też koniec tematu.

A serwerów owszem jest jeszcze wiele, shocker chociażby ma.

czemu wyłączyłeś swój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robciem też rzuciłem kilka razy i jakoś nie zachowywał się jak ty, rokim chyba też kilka razy trafiłem do fosy i tylko ty wyzywałeś i przeklinałeś.

 

Po prostu dzisiaj akurat nie mogę go hostować a po jutrze wyjeżdżam na weekend więc też nie będę mógł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrobiłem, dlatego się nawet nie odzywałem gdy się pluł i przeklinał. Ale i tak fajnie by było żeby kofel trzymał server 24/7, bo jednak zmusza mnie do siedzenia cały dzień na kompie a wyszedł bym troche na dwór. Chyba że nie przeszkadza wam stawianie serva kiedy mogę, bo wtedy był by w godzinach wieczornych. Zauważyłem też że udziwnianie działkami itp pochłania dużo więcej czasu który mógłby być wykorzystany na zwykłe budowanie, wiem że napracowaliście się nad działkami ale iCraft okazał się naprawdę zbugowany i zlagowany. Dlatego jedynym wyjściem zostaje przejśćie na server oficjalny lub najlepsze wyjście to powrót do MCSharpa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrobiłem, dlatego się nawet nie odzywałem gdy się pluł i przeklinał. Ale i tak fajnie by było żeby kofel trzymał server 24/7, bo jednak zmusza mnie do siedzenia cały dzień na kompie a wyszedł bym troche na dwór. Chyba że nie przeszkadza wam stawianie serva kiedy mogę, bo wtedy był by w godzinach wieczornych. Zauważyłem też że udziwnianie działkami itp pochłania dużo więcej czasu który mógłby być wykorzystany na zwykłe budowanie, wiem że napracowaliście się nad działkami ale iCraft okazał się naprawdę zbugowany i zlagowany. Dlatego jedynym wyjściem zostaje przejśćie na server oficjalny lub najlepsze wyjście to powrót do MCSharpa.

jestem za MCSharpem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...