Skocz do zawartości

Beaver Builder


Dawidsu

Rekomendowane odpowiedzi

Dość pokrętna logika. :D Powinieneś raczej nabrać tym większego szacunku do jego umiejętności. :P

 

I proszę, moi milusińscy - nie porównujcie jakości tego trailera ze zwiastunami hollywoodzkimi. To jest ich parodia, a nie próba naśladownictwa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja obstawiam ze Tymon znowu sie bawi cialami starszych uzytkownikow[...]
More brainzzzzz...

 

Naprawdę myślicie, że Tymonowi chciałoby się robić grę i trailery tylko po to, żeby was ponabierać? :P
Tak. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

O, użytkownicy małej wiary. ^^ Właśnie kończymy robić stronę, pojawi się ona na 100% w ciągu tygodnia. Jak na standardy GMC miesiąc to chyba i tak niezbyt duże opóźnienie, prawda? :D Mimo wszystko przepraszamy. A co do Beaver Buildera... za kilka dni Pan Golonka zdradzi wam więcej szczegółów. ^^

 

sami zapowiadali że będzie demko na przełomie czerwca, lipca

Eee... Byłeś ostatnio w jakiejś alternatywnej rzeczywistości? :D Bo ani ja, ani Dawidsu nie wspomnieliśmy słowem o demie, a co dopiero o demie na przełomie czerwca i lipca. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Uwaga! Słuchajta! Słuchajta! Nareszcie odpalamy nową stronę Beaver Interactive! Adres to jak zwykle www.bi.prv.pl. Mam nadzieję, że wszystko gra, bo dokończenie strony, gdy ma się na karku przeprowadzkę i niespodziewanie wydłużony pobyt z dala od internetu i kompa to sztuka nie lada. Wchodźcie więc gromadnie, niech mój wysiłek nie idzie na marne. ;)

 

No i oczywiście komentarze na temat nowego "sajta" przemile widziane.

 

logo.png

 

Aha, jeśli komuś wyskakuje "Under Construction", niech skasuje pamięć podręczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...