Skocz do zawartości

GMCLANOWY czat


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W sumie napisałem ten post an górze bo przeoczyłem i dałem za szybko wyślij ,a nie zauważyłem ,że jest jeszcze jedna strona ,i żeby warna nie było ,to coś na szybko wymyśliłem...

I jeszcze jedno ,bo nie chce tematu zakłdać ,żeby sapmu nie było ,jak pisze na gmclanie to nie poprawia mi błędu i nie mam tej keski (I) i nie mogę wrócić jak robię błędy tylko usuwać wszystko... Tak jak w tym poście poprzedni dałem M ,bo jak by mi nie zostało litera to bym nic nie napisał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pomysł dzięki któremu unikniemy mudżynów:

np. Tymon ma link do chatu, inni piszą do niego na pw, a tymon daje innym.

Oczywiście byłby to nie tinychat/gmclan tylko tinychat/asafadf.

Co o tym sądzicie?

Sądzimy, że to jest bezsensu.

 

Login + hasło FTW :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo czat dla zarejestrowanych użytkowników będących na forum np. tydzień

na pewno nie będzie im się chciało czekać :)

 

EDIT:

no i poza tym tam jest burdel, gdyż nie ma OPA

a tak to ban i po sprawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jak dalej chcecie się bawić w tego tinyczata, to zalecam Wam założenie nowego kanału z losową nazwą i przesyłanie namiarów tylko osobom zaufanym (chyba że można hasłować kanały, nie chce mi się sprawdzać) + tuszowanie nazwy na screenach, bo robicie aktualnie za pożywkę tapchanowcom. Ichnie dzieciaki 4chan wannabe przeszukują także galerię na naszym forum, więc póki co została ukryta, żeby się za bardzo nie jarali, bo debili u nich nie brakuje. No i eksponowanie gołych klat też sobie darujcie, bo to już totalny idiotyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. godziny 1 już nie, gdy jest normalna rozmowa na jakiś temat w gronie 5-6 osób

no i jest nowy czat już od wczoraj, ten kto miał dostać linka ten dostał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Przecież i bez tapczanów jest tam syf i żałość.
No to nie wchodź jak Ci się nie podoba i se idź na tapchan. Ktoś Cię tu trzyma? Nie zachowuj się jak dzieciak, bo ostatnio mamy ich tutaj wystarczająco dużo, za dużo. -_-

 

Ranmus a tam chyba jest w tym tinychacie jakas lista pokojow wiec nic nie da chyba, nie? bo skad murzyn by wszedl? tak o sobie wpisał gmclan?
Nie wiem, nie ja zakładałem ten czat i wielce mnie on nie interesuje. Techniczne pytania do Nikasa proszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol dużo fajnych rzeczy straciłem. Jezu 4tk pokazał klate, jakiś murzyn tańczył, ktoś robił striptiz a CTRL wygląda jak baba, Jezuschristwtf.

Jest tam opcja na tinychacie aby wymagać rejestrowanego nicka żeby wejść na czat. W sumie chyba jest opcja, aby ten czat w PUBLICZNYM katalogu się nie pokazywał, no nie? Bo to przez to te murzyny wchodzą.

 

no i poza tym tam jest burdel, gdyż nie ma OPA

poza tym trzeba było zarejestrować www.tinychat.com/gmclan i wtedy było by po problemie, ale ktoś przed nami to zrobił, bo próbowałem zarejestrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak bardzo narzekam, bo ten czat pokazał mi bezpośrednio fakt pojawienia się ilości dzieci. Może zabrzmię jak jakiś dziadek, ale serio, kiedyś dało się normalnie pogadać i było co czytać. A teraz jakoś ostatnio widzę nawałnicę dłubiących sobie w nosie dzieci, które dostały internet na gwiazdkę, kamerę internetową na wielkanoc i pragną wszystkim się tym pochwalić, bez większego pomysłu :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...