Skocz do zawartości

G.L.C.V.


pop44

Rekomendowane odpowiedzi

+= grafika ciekawa, 4,5/5 (wypożyczona od niektórych gier)

-= brak wielu informacji na temat obsługi gry

-= brak jeżdżących samochodów.

 

Z += 4,5 + 0= 4p. Następną wersję zrób z pomocami.. jak w to grałem to nie wiedziałem co gdzie i jak popraw to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi działa, ogólnie fajnie to wszystko wygląda, ale jeszcze przydałoby się troszkę popracować nad grafiką, sterowanie przydałoby się żeby chociaż było opisane co się stanie gdy klikam jakiś klawisz, bo nie wszystko jest dla wszystkich domyślne. Jak wdusiłem klawisz Esc to wyskoczył błąd: "Runtime error 214 at 01583150". Trochę głupio się strzela, tylko 8 kierunków. Oceniam całość tak na 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się ale z tego może coś wyjść,nie chcę nikogo obrazić ale ta gra wygląda z jednej strony jakby robił ją n00b a z drugej leniwy Pr0;p Poprostu jest strasznie nierówna w ocenie,nie oceniam czekam na więcej bo narazie byłoby 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa - G.L.C.V.

 

Fabuła

Jeszcze niema bo to demo.

 

Autorzy - pop44

 

Credits - Nobody [ fizyka jazdy samochodem]

 

Download-

https://gmclan.org/up4890_4_G_L_C_V_.html

Co z tego, że to demo? Fabuła powinna tu być.

Eh, daj Nobodyiego do autorów też, albo siebie do credits, bo dość dziwnie to wygląda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wyłączyłem grę, pojawił się komunikat o błędzie i znikneły mi ikony z pulpitu. Musiałem zmienic rodzielczosc by mi wrocily. 3/5 Niewygodne sterowanie, brak fabuły, no i ten bug wyłączania. Ty sam robiłeś te trójwymiarowe domki? Nie zbyt mi się chce wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest super.

Według mnie demko może być ale nie ma takich rzeczy jak wchodzenie do samochodu.

Najśmieszniejsze jest beknięcie i pierdnięcie

jak to nie ma wsiadania owszem nie zawsze działa ale jest.

 

Co do gry to fajna jest zrób system misji i będzie super i popraw to wsiadanie do samochodu oraz żeby przechodnie nie pojawiały się na naszych oczach. Mam świadomość że to jest pierwotna wersja, ale trzeba zwracać uwagę na takie rzeczy.

 

I'm wait for this game

 

PS. Fajne jest jak goni Cię policja i rzuca w Ciebie słupkami ale szczerze to chyba lepiej jakby kule w ciebie leciały przy pościgach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taki błąd w sztucznej inteligencji, jak "policja" cię goni i zabije i wtedy się pojawisz, gwiazdek już nie ma ale ci gliniarze jak nadal stoją w tym miejscu gdzie padłeś i blisko się pojawiasz to nawalają w ciebie mimo iż niema gwiazdek, jak im oddam to się w tedy pojawiają gwiazdki, co jest agresywna policja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kolejny bug z policją. Zaczęła mnie gonić policja i wjechała na płot. Zablokowała się (nie mogła z niego wyjechać) i po pewnym czasie wybuchała. Policja-kamikaze? Ponadto jak klikałem "D" czy "F" to zmieniało się ogrodzenie (te po lewo od startu) z drewnianego na mur. Należy dodać jeszcze, że kierowcy są mocno napruci. Wykręcają ostre wygibasy. Puść jeszcze jakąś muzyczkę i dorób dźwięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...