Skocz do zawartości

METEOBALL


Holdysz

Rekomendowane odpowiedzi

TYTUŁ: METEOBALL

 

 

GATUNEK: PLATFORMÓWKA

 

 

OPIS: Wcielmy się w kosmiczną big kulkę pochodzącą z kosmosu jej przyjaciele zostali porwani przez ludzi na naszą planetę.

Musimy przejść wiele poziomów aby uwolnić przyjaciół na drodze spotkamy wiele zagadek i pułapek.

 

 

SCREENY: screen2ce.jpg

 

 

screen3fo.jpg

 

To co widać na 2 screenie to:

chmury się poruszają a te plamy to śnieg flaga to zapis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Nawet koncept kulki jest zgapiony z WoG. Widzę, że sam ją rysowałeś, więc czemu nie zrobiłeś czegoś swojego? I czemu METEOBALL? I czemu ciągle robisz nowe gry? I czemu się do żadnej nie przykładasz? I czemu... [tu wstaw kolejne oczywiste pytanie]?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elzur

A czemu zadajesz tyle pytań???

 

1.Bo WoG ma fajne elementy do gry a kulka bo ludzik nie wyglądał by ciekawie :/

2.Zrobiłem coś swojego:

a) Elementy typu śnieg itd. fabułę i menu połowe żeczy i wogule swoją GRĘ!!!

3.MeteoBall jak sama nazwa mówi Meteo skrót od słowa Meteorologia dziedzina zajmójąca się kosmosem a kulka pochodzi z kosmosu Ball-piłka bo postać wygląda jak kulka czyli piłka

4.Czemu robię nowe gry??? Bo nie chce mi się w stare grać i nie mam co robić :P

5.Akurat do tej się przyłoże

I jak jeszcze raz zadasz jakieś deb#@$ pytanie to ci ja#ca urwę...

 

 

Dzięki za poprawkę :D

 

Demko zapodam niedługo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro mój poprzednik zarzucił linkiem do Wikipedii...

 

grafika, cóż łączenie gotowych teł z własną badziewna grafiką nigdy nie wychodzi dobrze.

 

śnieg wygląda więcej niż badziewnie.

 

ciężko mi jest wyobrazić sobie jak będzie wyglądać poruszanie się kulka gdy zajmuje ona taki kawal ekranu?

 

no i jednak weź sobie do serca rade - nie publikuj każdej gry, nie zabieraj się od razu za zrobienie swojej wymarzonej gry. bo: po pierwsze na początku będą badziewne a po drugie (wynikające z pierwszego) będzie to badziew nad badziewie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj śmiejecie się...a jak wy byście tak spamowali forum to jak, tworząc tyle kiepskich gierek i mieli do każdej fajny tytuł wymyślić? Hee? Tak łatwo? ;D

 

 

Hmm... Nie zrozumiałem ocb, ale myślę, że nie powinieneś publikować pierwszego lepszego badziewa które przyjdzie ci do głowy, nawet jeśli ma fajny tytuł lub fabułę. Nadal czekam na demko, a i nikt tutaj nie spamuje chyba, że jest trollem lub nie zna netykiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież widać, że to piękny troll

a wy go tak karmicie

NO I GRA DO DUPY JAK TY HOLDYSZ WEŹ TU NIE SPAMUJ DZIECKO WYJDŹ STĄD JESTEŚ ŻAŁOSNY I JESZ KUPĘ LESZCZU DZIECKO NEO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikas

 

przecież widać, że to piękny troll

a wy go tak karmicie

NO I GRA DO DUPY JAK TY HOLDYSZ WEŹ TU NIE SPAMUJ DZIECKO WYJDŹ STĄD JESTEŚ ŻAŁOSNY I JESZ KUPĘ LESZCZU DZIECKO NEO

 

 

Nikas daruj sobie swoję wulgaryzmy bo to co tu odpier#@#$ to jest nie na miejscu powinieneś za to dostać bana i opóść temat zanim naprawdę się wkurzę gnojku mały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...