Skocz do zawartości

Zablokowane Anime-Project - Serwer Do Gry Almora Online


mario713

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zobacz z jakieog IP.

 

Na moim lapku (nie na mamy) po włączeniu almory (lub zarazy lub zwykłego GM do zapisywania ini) 100% zużycia.

 

2 dni do przyjazdu części: zasilacz | płyta główna | DVD - mój ty PC... tam almora smiga...

 

-------------Następny--Post--------

Bardzo fajnie!

patrz! a ja napisałem kolejny post nie nabijąc +1 :D

 

off-top:

lolool! sorry Dawids, ale nie chciałem...

 

crack GM!!

 

Mimek Ostrzeżony 24.07.2009 - 10:47

Dodano do poziomu ostrzeżenia Wulgaryzmy + obraza usera. 24 przerwy od GMClanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Zobacz z jakieog IP.

 

Na moim lapku (nie na mamy) po włączeniu almory (lub zarazy lub zwykłego GM do zapisywania ini) 100% zużycia.

 

2 dni do przyjazdu części: zasilacz | płyta główna | DVD - mój ty PC... tam almora smiga...

Serio, kogo to obchodzi?

 

Słuchaj ctrl: za tydzień se zamówię paczkę z figurkami do mojej armii Protectorate of Menoth, a w tym: Vanqanisher, Dervish, Choir of Menoth i Testament of Menoth, fajnie nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt.. Ale każdy wie o co chodzi ;D

Jakby gnysek napisał serwer almory nie w gamemakerze to pewno bym hostował 24/7 na dedyku

linux/windows .. Bo odpalałem i dupa coś chyba było z za słabą kartą graficzną czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jest? restart? bo offline

 

ed: a nie inne ip jest

 

ed2: KU**A JE***IE TĄ GRE! ZROBIŁEM SOBIE MAGA JUŻ BARDZO DOBRY BYŁ DŁUGO SIĘ MĘCZYŁEM, A DRUGA POSTAĆ BYŁA CZOŁGIEM, I TA POSTAĆ ZOSTAŁA WYRZUCONA ZA AFK, OCZYWIŚCIE FOLLWOING ACCOUNT IS ARLEREADY CONNECTED, TO POSZEDŁEM, ZABIŁEM TO JAKIŚ BUG BYŁ I MI ODJĘŁO ZA ZABICIE NA MAXA REPUTACJE ŻE NAWET NIE MOGE PODNIEŚĆ PRZEDMIOTÓW.. :angry1: :angry1: :angry1: :angry1: :angry1:

 

tak ogólnie to mnie poniosło. ciężki dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz nie wiem czy to sie oplaca dalej ciagnac... inaczej to sobie wyobrazalem a rzeczywistosc jest taka ze jak wbije tych 9 graczy to ktos uzyje dziury i zaspamuje serwer botami i zaraz wszyscy wychodza i 0 online, no i potem znow z 3 graczy przychodzi i znowu ktos exploita uzywa i taka gra... nie ma sensu trzymac serwera po to aby byl skoro i tak nikt nie gra :/ jakby ktos chcial przejac projekt to prosze pisac mi na pw i jedynie udowodnic ze sie do tego nadaje to chetnie oddam domene, www, forum i ip z dyndns

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zabiore :|

przyjechały części i nie odpuszczę gry w Almorę!

Musze pograć z kolegami!

 

odpalaj serwa bo u mnie tylko przez pół dnia będzie włączony.

 

e: inaczej się pochlastam

e2: nawale i pochlastam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Czemu każdy serwer almory trwa nie dłużej, niż miesiąc?

Bo jest mało rozbudowana, szybko się nudzi i nie wciąga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to troche prawda bo powinno być kurde więcej map w almorze, więcej przedmiotów, więcej postaci, albo w ogóle klasy jakieś bo to good chaotic i evil prawie niczym się nie różni no i dużo graczy przedewszystkim żeby była jakaś rywalizacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby chociarz ta dziura byla zalatana ktora wrzucala boty na serwer to mozna by startowac bo graczy by sie zawsze zebralo jakos ale skoro nie jest zalatana to zawsze znajdzie sie jakies dziecko ktore to wykorzysta i zepsuje innym gre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Mam teraz sesję, nie jestem w stanie nic ruszyć. Nawet na forum zaglądam tylko głównie w pracy, bo w domu mam czas tylko jak jem obiad (co właśnie robię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby "chociarz" niektórzy użytkownicy zajrzeli do słownika...

a Almora nie jest przecież zła, nie jest jednym z tych niewypałów...

powinno być więcej map, przedmiotów, postaci, klasy jakieś... no ta a na świecie powinien panować pokój i dostatek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
gdyby "chociarz" niektórzy użytkownicy zajrzeli do słownika...

a Almora nie jest przecież zła, nie jest jednym z tych niewypałów...

powinno być więcej map, przedmiotów, postaci, klasy jakieś... no ta a na świecie powinien panować pokój i dostatek...

Problem jest w tym, że jest pełno gier, które właśnie mają więcej bez wydziwiania. A światów z dostatkiem innych niż nasz nie widziałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt mi sie nie zglaszam na pw ze chce serwer... od ciebie tez zadnego pw nie dostalem wiec jak moge nie odpowiadac? serwer poki co jest offline juz przez kilka dni i aktualnie czekam na patcha jezeli wyjdzie wogole ktory bedzie naprawial tego buga z botami...

 

@EDIT

 

ostatnio testowalem pod linuxem czy serwer dziala uzywajac oprogramowania "wine" i dziala :) jakby ktos mial dedyka czy vps (linux lub windows) z dostepem do pulpitu zdalnego to moglbym postawic na nim serwa i mogli byscie sobie pograc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...