Skocz do zawartości

Tank Game


Rekomendowane odpowiedzi

serwer centralny działa w php (komunikacja żądań nie wymaga stałego podtrzymywania łączności), zaś same walki pomiędzy komputerami graczy, z wysyłaniem wyniku walki na serwer żądań, gdzie on dalej analizuje wysłąny przebieg gry (wykrywanie oszóstw) i odsyła wyniki :)

Co do kompa, czasem słyszę że na viście / sevenie nie działa poprawnie, jak tylko posiądę taki system to sprawdzę powody :)

Skoro server centralny będzie służył tylko jako baza danych dla graczy to i tak będą musieli mieć zewn. ip żeby się ze sobą zmierzyć. Czy się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spytaj w tym momencie jakim cudem dziala takim osobom przegladarka www.

edit:a pvp.. jakos to rozwiaze xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc gra zaledwie średnia. Zacznę od tego , że gra jest nudna i nie ciekawa (np. brak bonusów.) , mam nadzieję , że pełna wersja gry nie będzie się tylko opierała na zbieraniu gwiazdek na czas,bo to troszkę nudne. Następną rzeczą która mi się nie spodobała jest to , że jak strzelam w kamień to on się ściemnia zamiast rozwalać , urywać czy coś w tym stylu. Grafika gry jest OK.

A więc moja ocena to: -3/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no akurat jak wspmnialem finalnie gra posiadac bedzie inne cele nizeli zbieranie gwiazdek, wracam do domu i ide przekodzic na roboty ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na dwa dni w C++ to nawet niezłe. Tylko trochę nudne. Gwiazdki kręcą się tak jakby kręciło nim koło zębate(wszystkie tak samo).

 

Jeśli szukasz grafika to mogę pomóc bo dużo roboty raczej nie będzie jak coś to pisz na PW.

Najwięcej pomogę w weekendy, choć przy Turris się będę bawił (choć to już pewnie wiesz bo też testujesz). ^_^

Na razie nie oceniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

irytujesz mnie psichix

robisz jakieś ekstra silniki, a zamiast stworzyć dzięki nim dobrą grę to serwujesz nam pierdoły

nie oceniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...