Skocz do zawartości

Gry na strasznie słabego kompa.


pop44

Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady, z takim procesorem? To już nawet u mnie się czasem tnie.

windows 7 x64

1.84 GHz core 2 duo T5550

512 ram - ati radeon xt HD 2400 XT

3 giga ramu

 

i to wszystko w LAPTOPIE... i jakoś bez problemu na średnich ustawieniach grafiki 60-100 fps średnio... Team Fortress 2 ofc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki to jest dokładnie procesor "Intel Pentium 4 2,0GHz", jednak mogę zakładać, że pewno wydajniejszy od Athlona 2500+ na którym grałem w TF2. Tak samo ciężko mi powiedzieć po danych "Nvidia GeForce 256mb" jak będzie z grafiką, ale zakładam, że to jakaś lepsza od Nvidia GeForce FX 5200, na której grałem w TF2. Już chyba po raz setny powtórzę, że przy tak nieszczegółowych danych ciężko cokolwiek powiedzieć, co pójdzie, co nie. Szczególnie tyczy się to tej karty grafiki... bo np. między FX5500 mającym 256MB pamięci a GT120 który ma tyle samo pamięci, jest KOLOSALNA różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko to co podałeś. Procesor wbudowany na karcie ma najwięcej do powiedzenia. Zresztą, są też różne typy szyn pamięci, to też wpływa. Ogólnie rzecz biorąc, patrzenie na karty grafiki tylko pod względem RAMu na nich jest wielką głupotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 1GB, niby coś dobrego ale 128 bit! A kolega ma kartę nie wiem jaką i 1GB a 64bit, to jest porażka dopiero. W sumie to nie narzekam, karta działa jak działa, sporo gier działa na full (shift, cod6 itp.) ale wiadomo, fpsy z deka spadają, więc wolę grać na średnich żeby było płynniej. A takie zasadnicze pytanie. Masz zintegrowaną kartę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sempron 1.6ghz, 1giga ramu, geforce 6100 256mb.

Jakie gry mi chodzą:

 

morrowind

oblivion

spellforce 1, 2

sins of the solar empire

painkiller

drakensang

cube 2:sauerbraten

quake 1,2,3,4

dark sector

kroniki riddicka

dawn of magic

loki

nfs u:1, 2, most wanted, carbon, pro street

gta 1,2,3, vc, sa

chrome

counter strike 1.6

dawn of war, dow: wa, dc, ss.

fable

ground control 2

worms wp, 3d, f, 4

tactical ops

postal 2

earth 2160

deus ex

hitman contracts

homm 2,3,4,5

thps 4

total overdose

neverwinter nights

 

wszystkie te gry mam i mi działają, nawet mi się udało odpalić cs source ale lagi nie pozwalały grać. W dark sector też na takim kompie nie pograsz długo, bo jest jeden taki fragment że jest dużo przeciwników, a gra wtedy zwalnia do prędkości pokazu slajdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam.Ja mam laptopa o detalach lekko lepszych (wiecej ramu ale procek ten sam)

mi działaja taie gry i sprubuje ci pokazac takie jakie napewno ci pujdą

1)Half Life

2)Diablo

3)HALO

4)F.E.A.R

5)Far Cry

6)Battleifeld 2

7Ravaged

8)S.T.A.L.K.E.R Czyste Niebo

9)BioShock

10)SWAT 4

11)DOOM 3 (może pujdzie)

12)Drakensang

 

W razie jakich kolwiek problemów z grami w stylu zacinania się albo artefaktów to oto pare sposobów na przyśpieszenie kompa

1)gdy gra jest włączona naciśnij CTRL-ALT-DEL i przejdż do Menadżera Zadań.Następnie przejdż do ,,Procesy" i powyłączaj wszystko co niepotrzebne (pierdoły takie jak jakieś winampy itd.) i odnajdź proces odpowiedzialny za tw grę,naciśnij na niego PPM i wybierz ,,Ustaw Priorytet-Wysoki" dostaniesz odrazu ze 3-4 FPS-y

2)W Panelu Sterowania odnajdż anty Wirusa i go wyłącz (anty V strasznie zamula kompa...za bzpieczeństwo płaci się wysoką cene...

Ogółem radzę ci przeszukać internet w poszukiwaniu pzyspieszeni akompa bo wiekszosc działa,ale odrazu mowię że proramy typu Game Booster przyśpieszą tw gre dopiero wtedy gdy bd mieć w niej 30 FPS na luzoie wieć nieurzywaj ich gdy masz 15 bo ci zmniejszą je do 10.ale jak już to polecam ci program ,,Razer Game Booster" bo działa najlepiej.Ale trzeba go w durny sposob instalować -Najpierw wersję BETA bo w niej jest opcja założenia sb konta na Razer i dopiero jak już w niej zrobimy konto to można najnowszą scianąć i tam się zalogować.Czemu nie zwyczajnie?Bo w najnowszej nigdzie niama opcji ,,Zarejestruj" jest tylko ,,Zalogój" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko, po pierwsze odinstaluj tego Windowsa 7...

 

Po drugie, pobierz sobie dowolny port do Doom'a i graj. Mogę Ci rzucić WADy jeśli chcesz. A i obowiązkowo dodatek Brutal Doom. Ta gra po prostu odżywa i nadal chce się w nią grać, wiem co mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...