Skocz do zawartości

Parszywa Dwunastka II


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Parszywa Dwunastka II

 

Gatunek: TDS

 

Opis: Więc po długiej przerwie, po średnio udanej I części gry, postanowiłem wydać nową część, opartą na starym silniku, ale pozbawioną bugów. Gra będzie odbywała się w III kampaniach - Amerykańskiej, Polskiej i Radzieckiej. Na razie zrobiłem tylko postać Amerykanina i jeden poziom - francuskie miasteczko, zasady gry będą przybliżone do poprzedniej części, jednak wprowadzę sporo udoskonaleń graficznych i programistycznych. Gra oczywiście rozgrywa się w realiach II wojny światowej, nie wiem jakie misje będe robić, ale pomysłów mi nie brakuje :) Zamieszczę tu na razie tylko dwa screeny, niedługo dam więcej, nie skończyłem jeszcze budować pierwszego poziomu, więc tylko tyle. W II części będzie o wiele lepsza grafika, fabuła i efekty dźwiękowe. Terminu wydania full wersji nie podam, bo mogę na grę poświęcić tylko kilka godzin tygodniowo.

 

 

Autorzy:

Programowanie:
LolikZabijaka korzystając z przykładów : Zmiana broni i przeładowanie (Marek.S) i przykład AI od Pablo-GM'a

Fabuła:
LolikZabijaka

Grafika:
LolikZabijaka

Muzyka:
Chwilowo nie ma muzyki

Screeny:

 

skrien1.png

 

skrien2.png

 

 

Wszelkie uwagi dotyczące grafiki przyjmuję od teraz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki bo chyba narazie tylko o niej moża pogadać bo nie ma zabardzo opisanyj fabuły gry. No to muszę powirdzieć grafika nie jest zadowalająca, pudzie martwi jak i sam gracz wyglądają okropnie, są nie proporcjonalni do reszty. Grafika gryzie się ze sobą, ponieważ połowa rzeczy jest czysta jak rysowana w paincie, nie ma faktury a druga cześć ma fakture i to nie pasuje zabardzo.

 

Jedyne co mi się podoba to te gazety czy ulotki na ziemi xD noo i jeszcze niektóre szafeczki są spoko resza grafy raczej do poprawy powinna pujść, szczególnie postacie, auto, ściany(żeby nie były tak pocięte...)

 

z tego co widać to jakieś solidne 2/5 będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. co do ścian to je poprawię, bo o tym wiedziałem od początku, auto oczywiście poprawię nad postaciami też popracuję, dzięki za uwagę :D

co do proporcji to chyba nie muszą być aż tak idealnie zachowane, w końcu to nie gra 3D

 

Bronie też do poprawy ? Wydaje mi się że są dobrze narysowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ludzie leżą na samochodach, mp40 na szafce.

O ile grafiki właśnie broni (oprócz kałacha) wygłądają fajnie, jak i szafki to:

-bohater do dupy

-trupy nie mają konturów

-samochód słaby

reszta ok

 

na pewno nie 2/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się grafa podoba, dla mnie ma swój klimacik. Trzeba jednak zaznaczyć że uwagi moich przedmówców są trafne. A tytuł kojarzy mi się z 2 filami wojennymi, chyba wiadomo jakimi, czyżby fabuła miała mieć coś z nimi wspólnego, oprócz czasu wydarzeń?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie leżą na samochodach, mp40 na szafce.

O ile grafiki właśnie broni (oprócz kałacha) wygłądają fajnie, jak i szafki to:

-bohater do dupy

-trupy nie mają konturów

-samochód słaby

reszta ok

 

na pewno nie 2/5

 

 

jak ten bohater powinien wyglądać, może jakiś szkic? A ta broń to nie kałach tylko STG44

 

Co konkretnie jest złego w bohaterze, poza w jakiej stoi ? Kolorystyka? Rozjaśnijcie sprawę, muszę wiedzieć co poprawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, co naszkicowałem, to pewnie mniej więcej coś takiego, jakby nie celować specjalnie do oka, ale jakby trzymać shotguna albo cięższego km. Do celowania przy oku byłby raczej bardziej obrócony jeszcze w prawo, broń bardziej na osi, ale bez przesady. Głowa przechylona w stronę broni. Podczas biegu postać raczej odwrócona normalnie, a broń bardziej przy ciele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak oto powraca mój ulubiony TDS :D Cóż mogę rzec. Grafika średnio mi się podoba. Wydaje mi się, że niektóre elementy są nieproporcjonalne do reszty.

Mam nadzieję, że gierka będzie lepsza od poprzednika i czymś mnie zaskoczy. Liczę na wiele urozmaiceń i długą kampanię. Powodzenia w tworzeniu!

Narazie wstawiam 4/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

No, konkret. Wiedziałem że nie zapomnisz o starej, dobrej dwunastce. Grafa wprawdzie momentami odchodzi od stylu, ale czekam z niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda klimatycznie, to będzie absolutny hit.

Powiedz mi tylko - czy zamierzasz wprowadzić system świateł i zjawiska pogodowe? Nie mówię, że grafika jest zła (właśnie taka kolorowa, szczegółowa - bardzo mi się podoba), ale takie bajerki mogą do niej ciut nie pasować, a wiem że w większości TDS są. Jeśli masz zamiar coś dodawać, to radziłbym ją trochę urealistycznić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam, przywracam do życia swój projekt, z niewielkimi zmianami, min. poprawioną jakością grafiki i innymi bajerami, oczywiście jak to w tej grze będziemy mieć do dyspozycji duży arsenał broni(w tej chwili jest ich 12) najróżniejszych, od pistoletów, do strzelb i pistoletów maszynowych, po granaty i broń przeciwpancerną. Usunąłem zasadniczą usterkę z części poprzedniej tj. strzelba strzelająca jednym pociskiem, dodałem też małe utrudnienie, pociski nie są w 100% celne, zbaczają z kursu w sposób losowy(oczywiście do określonej granicy) ale to jest zależne od broni, np. sten ma duży rozrzut, ale np. colt 1911 nie ma go prawie wcale. Demka na razie nie dam, bo muszę jeszcze kilka szczegółów, ale chcę żbyście wiedzieli że projekt nie stoi w miejscu, wprowadziłem też zmiany w fabule, będzie rozgrywana TYLKO w jednej kampani, będzie sporo nawiązań do części poprzedniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...