Skocz do zawartości

Zablokowane virtual keyboard


LionX Dagger

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł:Virtual keyboard

 

Gatunek: program

 

Opis: program dzięki któremu możesz przypisać dane klawisze swojej klawiatury innej osobie na innym komputerze,

 

po co to, to taki mało komu przydatny program np. by można było grać w gry które nie mają trybu online a są np. na 2 graczy

 

(oczywiście do poprawnego działania druga osoba powinna być w stanie widzieć nasz ekran przy pomocy jakiejś wirtualnej kamerki pokazującej nasz pulpit, bądź kamerki skierowanej na ekran przez skypa ;p)

 

versja : 0.1

 

 

 

 

Download: https://gmclan.org/up634_4_virtual_keyboard.html

Rozmiar pliku: 2MB

 

Autorzy:

Programowanie:
ja

beta testerzy:
ja, Farkraj

Screeny:

001.jpg

 

projekt okazał się kompletną klapą, wyszło na to że fakt symulacja przycisku się wysyła ale działa tylko na pola tekstowe a nie na programy ):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajny program! :) Może być przydatny w graniu jak i np. pisaniu u kogoś na gg. 5/5 !

Nie do końca to prawda, ale jeśli się nie wyłączy programu to fakt że druga osoba przypisane mu przyciski będzie mogła wciskać.

 

Mam zamiar poprawić wizualnie program jak i dodać więcej przycisków tak ok 14 (tyle co pad z psx)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej zrobić listę przypisanych klawiszy ( Patrz, wszystkie klawisze do przypisania dostępne )?

Nie wiem czy zrozumiałem o co ci chodzi ale po co tak.

 

klient sobie wybiera jakimi klawiszami chce grać

a host wybiera jakich klawiszy on nie będzie używał (które może użyć klient)

 

w ten sposób

 

klienta klawisz W = hosta klawisz P

Czyli przyciśnięcie klawisza "W" przez klienta wywoła u hostującego przyciśnięcie klawisza "P"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...