Skocz do zawartości

Szukam grafika


pacman

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam czlowieka ktory zrobilby ogryzke w grafice wektorowej! Mam zdjecie ogryzki wystarczy przerobic KONTAKT na GG (nawet jak bede na niedostepny pisac) 3691754 z gory dzieki!!!!

 

EDIT: Juz do ogryzki sam dalem jakotako rade ale i tak sie zglaszac moze sie inna robota znajdziee :D (przypominam tylko grafika wektorowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, tworzę grę rpg, która będzie się opierała swoimi zasadami na znanej grze arpg Gothic. Sprite'y postaci i przedmiotów tworzę sam, natomiast potrzebuję kogoś kto zechce ze mną współpracować i współtworzyć grę, tworząc backgroundy, chcę bowiem by gra była ładna i każda mapa była wyjątkowa, a lokacje nie były budowane ze sprite'owych 'klocków' Proszę się zgłaszać :D

Mój numer gg: 6375524

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tworzę grę rpg, która będzie się opierała swoimi zasadami na znanej grze arpg Gothic. Sprite'y postaci i przedmiotów tworzę sam, natomiast potrzebuję kogoś kto zechce ze mną współpracować i współtworzyć grę, tworząc backgroundy, chcę bowiem by gra była ładna i każda mapa była wyjątkowa, a lokacje nie były budowane ze sprite'owych 'klocków' Proszę się zgłaszać :D

Mój numer gg: 6375524

 

430473woda.jpg Proszę. Nie wiem czy się przyda ale możesz użyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj FAQ:

13. Jak zrobić poruszanie się bohatera w stylu pierwszych części GTA?

Tworzymy animację obracającego się ludzika (można do tego użyć opcji 'Animation->Roation sequence' w 'Edit sprite'). Następnie tworzymy odpowiedni obiekt i w "step" wpisujemy mu:

kod:
image_single = direction * image_number/360;
if (keyboard_check(vk_left))
direction+=5;
if (keyboard_check(vk_right))
direction-=5;
if (keyboard_check(vk_up) )
speed=3
if (keyboard_check_released(vk_up))
speed=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza grupa (HLGS) szuka grafika potrzebny od zaraz, ponieważ play zlecił nam grę a my grafiki ani grafika niemamy.

 

To zróbcie im roguelike'a czy jakiegoś Mud'a. Nie rozumiem, macie ekipę bez grafika? Żarty i cuda panie. Jak ktoś się do was zgłasza żeby zrobić grę to musi być pełna, doświadczona ekipa, a tak to tylko ich pogrążycie w głębszym bagnie niż ten na którym teraz siedzą ;/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
No na prawdę miło bo chyba jednak nie -_-

Woda w Tibii wygląda tak: 828080321.JPG

 

TERAZ nie jestem pewien ale to jest raczej stara woda tibijska a tamto jest nowa woda tibijska ale naprawde nie jestem pewien bo już dawno nie gram (ale na twoim screenie MUSI byc stara, jak czcionka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...