Skocz do zawartości

Szukam grafika


pacman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szukam grafika-potrzeba mi grafik postaci (paladyna) w 8 kierunkach (robię Hack`n`slasha a`la Diablo) oraz

w takich samych zwrotach grafik potworów (Jakieś 5) i bosiorka (kto grał w Diablo i go widział, ten wie jak mógłby wyglądać. Sprite`y mniej więcej wielkości tych z Diablo (gra będzie w rozdziałce 800X600). Zainteresowanych proszę o odpowiedź tutaj oraz wysłanie grafiki pod mail:adster@wp.pl. Obiecuję honorowe miejsce w rozbudowanym creditsie :) . Wiem, że proszę o niemozliwe :P ,ale gdybyście nie mieli ochoty na robienie tych grafik to może ktoś z Was ma w uploadzie lub wie, że ktoś ma jakieś grafiki z rzutu izometrycznego to niech poda link do grafik lub nazwę folderu użytkownika. Odpowiedzi na Wasze posty będą spóźnione, bo nie mam neta na swoim komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zrobiłem już silnik gry samochodowej (taxi po mieście). Od kogoś z tego forum dostałem grafiki samochodów. Już ładnie działa. Przydało by się też jednak coś poza asfaltem, który jestem w stanie narysować sam. Jakieś budynki (na pewno garaż i warsztat), tła (trawnik, jezioro, chodnik - wszystko jako małe rysunki, żebym mógł z nich zrobić obiekt), jacyś ludzie widoczni z góry i jeszcze wiele innych rzeczy do polepszenia wyglądy terenu.

 

 

Jakbyście coś mieli lub kiedyś widzieli, to chętnie ściągną paczki (chodzi mi o to, żeby były w jednych stylu, a nie ściągane przez google każda oddzielna grafika z innej bajki).

 

 

 

Z góry dziękuję. Odpiszcie.

 

 

P.S.

A co w ogóle od końca wakacji taki mały ruch na tym forum. Wszedłem, a tu zadnych nowych gier, dem, itd.

 

Nie przejmuj się, niektórzy nadrobili to dużą ilością plagiatów. Temat podpięty.

Tymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Hack`n`slasha a`la Diablo-grafiki:każdy sprite w 8 kierunkach bez animacji stania (typu oddychanie), to samo potwory. Nie potrzebuję animacji ataku itp. (sam sobie zmodyfikuję). Zainteresowani? To grafiki wysyłajcie na adster@wp.pl!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra-wystarczy mi grafika głównego bohatera. 128x256 w 8 kierunkach izometrycznych bez animacji. To tyle. Zainteresowani wysyłajcie sprite`y na adster@wp.pl. Bohater ma być rycerzem z jakimś wielkim mieczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...