Skocz do zawartości

Szukam grafika


pacman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Potrzebuje grafika do gry której robie. Gra będzie strzelanką 2D, beda w niej różne misje przygodowe, myslace itd. przynajmniej takie sa plany :) Jeśli ktoś chciałby zostac grafikiem topisac oczywiscie grafik jest współautorem gry.

Grafiki nie trudne :P Chodzi mi o trawe, budynki, postacie, drzewa, przedmioty, itp. - 2D

 

Kontakt:

GG 5899698

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję grafika do gry strategicznej.

 

Oto grafiki uzupełniające moją grę, które obecnie zastąpiłem własnymi ^^:

- Merkury, Wenus, Ziemia(po wybuchu bomby nuklearnej), Mars, Jowisz, Saturn, Uran, Neptun - planety o wielkości od 10x10 do 150x150; prosze o zachowanie skali miedzy planetami

 

- 3 grafiki magazynu surowców (każdy bardziej ulepszony od poprzedniego), sztuczny park, 2 x mur (jeden bardziej solidny), elektrownia słoneczna x 4 (każda bardziej ulepszona od poprzedniej), Pałac, Kopalnia żelaza, stali, aluminium (każda po 3 różne grafiki i ulepszenie musi być widoczne), Kopalnia diamentów x 2 (ulepszenie ma być widoczne), Warsztat x 2 (- || -), Wywiertnik ropy x 2 (- || -), Stacja naukowa - Grafiki od 45x45 do 120x120

 

- żelazo, stal, aluminium, diamenty, ropa, drewno - surowce

 

- Tarcza antyrakietowa, Pole elektromagnetyczne

- Okręt bojowy, Statek Handlowy, Ciężki okręt bojowy, Wielki handlowiec, szpiegowska awionetka - pojazdy

 

- kwadratowe kawałki ziemi, charakterystyczne dla każdej planety

 

e-mail: solmi@interia.pl

 

lub

 

PW na gmclanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Potrzebuję chętnego, do stworzenia nowego layoutu dla HMT.PL - Photoshop i te sprawy. Więcej info na gg:5027526 (od razu pisać, w czym rzecz, inaczej będę udawał, że mnie nie ma)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może dla mnie wykonać jednąmałą grafike budynków w mieście w dzień i w nocy

 

Tutaj jest sreen z tej gry to mają być budynki zamiast tych na dole

 

szpenio1.jpg

 

 

Jeśli ktoś pomoże to niech wyśle tu tą grafike

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki el czy mógłbyśzrobić te bloki dwa albo niektóre nawet 3 razy wyższe.

 

szpenio1.jpg

 

Ps.

Patrz na odskocznie w prawym dolnym rogu nie wydaje ci się że są jakoś nie dobrane kolory budynków i odskocznia jest mało widoczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealny wieżowiec w dzień jak masz czas to zrób jeszcze tak jak przettem całą reszte

aha i daj na jednym rysunku blok1 i domek połączone razem i na drugim blok noc i domek noc

Oczywiście jak ci się chce (potrzebuje tego bo wtedy będzie mi łatwiej to dać z horizontal title i w efekcie paralaxu)

 

 

oskocznia jest dość długa tylko że jest ucięta

 

 

góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Wiecej ludzi chce niz produkuje...

Ja moglbym troche posiedziec i porobic ale potrzebuje informacje:

-jaka jest fabula gry

-wielkosc postaci

-i jakies detale jakie chcesz dodac do sprite'a

Nie podam gg bo mi sie nie chce, wiec na forum prosze pisac :D (z moim imienie zalaczonym.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poxipol

 

2 gliniarzy rodem z cs w 2D ale ze znakami szczególnymi żeby się wyróżniali, czyli takich do użycia "tylko oni" nie do masowego "klonowania" jak podstawowe skiny. Jeśli nie wiesz o co biega spójrz jaka jest różnica między podstawowym gliną w GTA: SA a tym policjanem Pulaskim, czy jakoś tak(dawno nie grałem w gta) ten Pulaski czy coś takiego jest jedyny o takim wyglądzie, a nie kolejnym klonem. To raczej wiesz o co biega :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapuje, do jutra powinno byc gotowe, ale nie narzekaj jesli ci sie nie bedzie podobac, a do tego co to znaczy

rodem z cs
?

Edit-Nie wiem zrobilem pierwszego policjanta nad drugim pracuje

link- Click

Edit2-Policjant 2 ten moze jest bardziej inny ale probawalem bardziej innych robic, lecz dalej nawet mi snie pasi.

mow czy o takie cos ci chodzi. moge zrobic agentow, swat,

Edit3-policjant3Chociaz przeklinalem siebie ze wiecej nie bede robil, zrobilem, ten jest taki poharatany jakby w nie 1 bojce byl. Enjoy, BUT GIVE ME CREDITS(Nie POxi pol ale EMulos(Z duzym m) :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki cho by się przydało bvardziej SWAT'owskie. Jakbyś je zrobił, niech ci swat beda biegli w stylu szturmowym, czyli z wycelowanym karabinem. A te rysunki gdzieś wcisnę i będzie git :D . Dzięki za starania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...