Skocz do zawartości

[Beta] Toads Arena


I am Lord

Rekomendowane odpowiedzi

Toads Arena


Gatunek: Bijatyka
Opis: Pierwotnie gra miała być bliską kopią gry BattleToads na NESa, jednakże zachciało mi się zrobić lepsze AI niż w orginale co w efekcie przełożyło się na boty a nie zwykłe potworki. Skoro miałem już boty to wpadłem na kolejny pomysł: 'zrobię z tego walki na arenie' i tak powstała Toads Arena.
O co chodzi: musimy pokonać jak największą ilość przeciwników, którzy wychodzą falami, wspólnie z naszymi kumplami o ile na początku ustaliliśmy ich liczbę.
Gdy czas do następnej fali minie zwiększa się HP wszystkim członkom naszego teamu.
Sterowanie jest proste to tylko 2 przyciski: Z - atak i X - skok oraz strzałki. Możliwe jest wykonanie 5 ataków.
Gra jest w wersji beta.
Download: http://www.gmclan.org/up539_4_ToadsArena.html
Rozmiar pliku: 1,10 MB
Autorzy:
Huderlord - programowanie, modyfikacja grafiki, grafika
Ryan914 ( http://sdb.drshnaps.com/contributor.php?contid=19 ) - z ripowana grafika
Programowanie: Huderlord
Fabuła: N/A
Grafika: Huderlord, Ryan914
Muzyka: N/A
Screeny:
ss2wk.th.pngss1xl.th.pngss3lz.th.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra się naprawdę ciekawie zapowiada, radziłbym zlikwidować te viewy na innych Toadsów poniewaz jak jest ich pięciu, a żaden nie ginie to można to oglądać godzinami ( zrób skip, albo symulacje). Gra ogólnie trudna ( na początku trzeba opanować sterowanie), grafika troszke do siebie nie pasuje.

 

Popraw co to napisałem, a będzie super. 4/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra się naprawdę ciekawie zapowiada, radziłbym zlikwidować te viewy na innych Toadsów poniewaz jak jest ich pięciu, a żaden nie ginie to można to oglądać godzinami ( zrób skip, albo symulacje). Gra ogólnie trudna ( na początku trzeba opanować sterowanie), grafika troszke do siebie nie pasuje.

 

Popraw co to napisałem, a będzie super. 4/5

 

Co do viewów to masz rację nie zwróciłem uwagi na to że będzie komuś przeszkadzać czekanie. W następnym update zrobię tak że przejmiemy kontrolę nad jednym z naszych botów.

Co do poziomu trudności, tak gra ma być trudna. Widziałem na YouTube jak jakiś koleś w komentarzu napisał że grał w BattleToads 3 lata a doszedł tylko do 4 levela na max 12. Orginalna gra jest strasznie hardcorowa.

 

Rozgrywka oczywiście się znacznie różni, tam się grę normalnie przechodzi levelowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...