Skocz do zawartości

PROPAGANJA vol.1 - Duuuży projekt skończony!


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pokazałem nic ciekawego ale pokaże (mam przynajmniej taką nadzieje) chociarz w grze którą robie wyśilam sie głównie nad menu ale jak bedzie 50% gry to załóże nowego topica i napisze więcej i wtedy mi powiesz czy to ciekawe czy nie.

 

 

Bigshark

A dlamnie jest ciekawe czy ktoś to robił w c++ czy w gamemaker Bo wtedy przynajmniej widać ile twórca danej gry umie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie wiem... nigdy nie zrobiłem gierki na klockach... ale znam ich funkcje wiem że na klockach da sie zrobić tak samo dużo jak w kodzie... aczkolwiek ja odrazu przystąpiłem do nauki kodu i tadam :D też fajnie :D np to co mam tu u dołu :P

 

Wcale nie, dzięki GMLowi można zrobić dużo więcej rzeczy niż na samych klockach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zakład że tyle samo?

Drodzy Gmclanowicze..... Po co te kłótnie, problemy, niescisłości... Przecież na liście użytkowników jestem Ja- Idol wszystkich Idoli, bohater licznych quizów,filmów, piosenek..... ja rozwiąże tę kłótnie.

 

A więc zaczynam:

Było już wielu którzy chcieli stworzyc klona Cairo 3 na klockach......

Żaden z nich ... nawet Miguel z Hiszpanii nie zrobił więcej jak system chodzenia.

 

Lecz na tym nie koniec.

Byli także i Ci którzy chcieli stworzyć klona Cairo 3 w kodzie.

I tu okazało się że kod jest bardziej zaawansowany---> niektórym udało się nawet zrobić system skakania.

 

Oczywiście nie musze mówiż ze nikomu nie udało się zrobić klona Cairo 3 :] ale można było jednak zobaczyc że kod daje większe możliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem! ale ja nadal uważam że na klockach też da sie zrobić super girke... mimo że nigdy nie robilęm na klockahc :P (PS: Do multi moge se sak klocki zrobić :P)

no ba, wystarczy zagrac w propaganje albo back ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

moge wrzucić na uploader ale nie wejdzie inaczej niż w 2 rarach ;(

 

mój błąd ;) w 3 rarach :)

 

edit.

Hahah. Po dokładnym przeliczeniu wychodzą 3 30 mb rary + 1 3mb rar. Zaczynam wrzucać ale troche to potrwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowalbym zrobienie wersji bez muzyki :)

Albo z muzyka bardzo okrojona

neee. Po pierwsze to już by nie była ta sama gra (Każdy, no może 90% kawałków jest o tym o czym gra), po drugie: W tym momencie zachował mi sie tylko egzek z grą, więc nie mam namwet możliwości zrobić poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut sciagania ;( albo i dluzej

człowieniu spójrz na to od tej strony - ja mam przed sobą 2 godziny uploadowania i nie narzekam :)

BTW. 2 rary już są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś jest cierpliwy i jeszcze czuwa to wrzuca się ostatni plik, ten 5mb.

link -> https://gmclan.org/up993.html

można sie zabierać za sciąganie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...