Skocz do zawartości

Gra typu TDS


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Tytułu tymczasowo brak :P

 

Gatunek: TDS

Opis: Grę (a raczej zagninony projekt) znalazłem w otchłani mojego HD. Zastanawiam się czy coś dorobić do niej i nie wiem czy ją kontynuować. Nie ma gra fabuły, ale za to jest w miarę rozbudowany engine. Jak wymyslę jakąś fabułę (lub ktoś wymyśli jakąś) to wstawie zamiast tego tekstu. Wymyśli ktoś fabułę? :)

 

Download: https://gmclan.org/up6105_4_TDS_GAME.html

Rozmiar pliku: archiwum 1,74mb

 

Programowanie:
Oskar Kawka

Fabuła:
eee? Oskar Kawka

Grafika:
Oskar Kawka

Muzyka:
Brak?

Screeny:

 

Porady:

-przeładowywuj po każdym zabitym przeciwniku broń, ponieważ jest limit 30 nabojów w magazynku

-przeszukuj każde pomieszczenie, ponieważ apteczki które znajdziesz bądź amunicja BĘDĄ BARDZO POTRZEBNE

-nie strzelaj na ślepo (chyba, że masz jakąś taktykę) ponieważ przeciwnicy ciebie mogą zauważyć i pójdą do ciebie

-rozrzut bardzo się przydaje, szczególnie przy strzelaniu zza ściany

-wrogowie strzelają celniej od ciebie

-jeśli ktoś do ciebie strzela to się wycofywuj strzelając do miejsca skąd lecą pociski

-chowaj się za ścianami i wychodź w między czasie zaatakować

-wróg przestaje strzelać pod zmasowanym atakiem z pewnej odległości (nie z bliska)

-gra jest BARDZO trudna dlatego trzeba bardzo uważać by nie dać się trafić

-w bezruchu rozrzut jest mniejszy

-przez skrzynie i stoły można strzelać, ale nie da się przejść

-jak widzisz jakąś apteczkę, weź ją zanim pójdziesz dalej, nie zostawiaj żadnej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra mi się nie spodobała .. , grafika gry zupełnie umiarkowana np. bohater niczym się nie różni od wrogów , broń wchodzi na głowę naszego bohatera itd . Życia naszego bohatera są do niczego , gdyż nasz bohater ginie mniej więcej po 3 trafionych kulkach a wróg po 10. Muzyki brak . Moja ogólna ocena to tylko +2/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, sam pisałem go od początku :P Spróbuję coś tam do niego dorobić ale jak będę miał wenę. Narazie chyba zajmę się mapami bądź wymyślaniem fabuły. Prędzej mapy :D

 

Edit: Sasor, wchodzi na głowę bohatera bo musi, jakbyś nie wiedział na kolbie jest miejsce "baka policzkowa" gdzie się kładzie policzek (i zarazem głowę) by celniej trafić. Tutaj właśnie boli mnie złe przekonanie o strzelaniu z różnego typu gier-strzelanek. Jakbyś miał broń na wysokości biodra to byś strzelał na ślepo, a gdyby była pod pachą tak samo. Więc tak będzie i tego nie zmienie :D A co do umierania, to masz tyle samo życia co przeciwnik więc nie gadaj że po 3 strzałach giniesz jak tak samo obrywasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...