Skocz do zawartości

Piłka MMO


Shumix

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Piłka MMO

Gatunek: Online strzelaninka? 2D

 

Opis:

- skok

-w boki

lpm-strzal

Hoster hostuje gre, :) Nazwa gracza nie wnosi nic do gry :).

Download: http://www.speedyshare.com/files/21289184/pilkammov.0.05.exe

Rozmiar pliku: 2,25 MB

 

Autorzy:

Programowanie:
Shumix

Fabuła:
Nia ma fabuły

Grafika:
Shumix(tu nie ma grafiki)

Muzyka:
brak

Screeny:

beztytuu2e.gif

beztytuu1h.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak pobrałem to cudo i muszę stwierdzić , że ta gra mi nie chodzi , bo gdyż klikam na przycisk dołącz wyskakuje takie coś jak wpisanie imienia gracza a następnie IP po wpisaniu IP wyskakuję komunikat : gra nie istnieje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W edicie dam lekko przerobioną wersję gry (grafiki :P). Następnym razem przeleć grę GM Protectorem.

W sumie daję 4/5, gdy zobaczyłem kod źródłowy... najgorsza możliwość to granie tylko przez 2 graczy.

Edit: http://wrzucacz.pl/file/2371267905645, o :P

Edytować grę da się łatwo, więc łatwo dodać 10 graczy ;p może ktoś wrzuci tak zedytowaną grę?

EDIT: zaraz dam wersję 1.2 :P

EDIT: Łapcie :P http://wrzucacz.pl/recived?upload_id=1234567891011

 

Warn za ten cyrk.

ΨΧΞ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

CYBERNETYKA - reakcyjna pseudonauka, stworzona w USA po drugiej wojnie światowej i szeroko propagowana również w innych krajach kapitalistycznych (...) W cybernetyce ujawnia się w sposób jaskrawy jeden z podstawowych rysów światopoglądu burżuazyjnego - jego antyhumanitaryzm, dążenie do przekształcenia robotnika w dodatek do maszyny, narzędzie produkcji i wojny. Zarazem dla cybernetyki charakterystyczne jest to, że jest ona wyrazem imperialistycznej utopii, marzenia o tym, żeby można było zarówno w produkcji, jak i na wojnie zastąpić żywego, myślącego, walczącego o swe interesy człowieka - maszyną. Podżegacze do nowej wojny światowej wykorzystują cybernetykę do swych brudnych celów. (...)

(Krótki słownik filozoficzny, "Książka i Wiedza" 1955)

 

- Na początku mamy "gustowne" menu, gdzie nie uświadczymy nazwy gry ani też autora, a za to obejrzymy sobie gigantyczno-pikselowe prostokąty, zachęcający czcionką Comic Sans, by Dołączyć lub Hostować.

- Kliknąwszy Hostuj i wpisawszy nazwę gracza, dowiaduję się, iż "nie można hostować TCP/IP". Włączam zatem grę od nowa. Tym razem hostowanie gra i buczy.

- Nasz bohater to szara kula bez twarzy. Zapewne tytułowa Piłka. Przy skoku bywa, że giwera Piłki od niej zauważalnie odpada. Przy upadku po skoku na ziemię Piłka na kilka pikseli przed gruntem "czka", zatrzymując się na kilka milisekund.

- Pociski, jako przedmioty transcendentalne, wyświetlane są ponad licznikiem zdrowia.

- Bardzo prosto i łatwo zaklinowałem się na amen. Widzisz ten otwór w kształcie krzyża w schodach po prawej stronie? Wejdź tam, a już nie wyjdziesz, ani skokiem, ani strzałką w prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macieju wstydź się ja jakbym był modem(ale nie jestem i nigdy nie będę, więc masz szczęście) walnął bym warna no naprawdę ja też bym swojej gry nie "przeleciał" GM Protectorem, ponieważ ufałbym wszystkim dzięki temu wiedziałbym że nikt nie weźmie tej gry i nie przywłaszczy jej sobie, ale teraz to nie wiem.

 

Co do gry patrząc na tytuł spodziewałem się gry w piłkę a nie strzelanki tytuł nic nie mówi grafika patrząc na screeny też nie za ciekawa, ale sam nie grałem, bo po pierwsze nie mam z kim, a po drugie to nie chce mi się ściągać, więc oceniać też nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Maćka to ja czasem żałuje że nie żyjemy w średniowieczu...

Co do gry, to chyba kolejne "coś" zrobione bardziej do nauki robienia gier niż do grania i rozpowszechniania, ja rozumiem że bardzo chcesz się pochwalić światu, ale czy świat chce mieć/znać takie gówno?? Trochę więcej krytycyzmu dla siebie i swoich "dzieł", pamiętaj zawsze znajdzie się ktoś kto zgnoi twoją pracę, ale sztuka polega na tym żeby dać takiemu komuś jak najmniej powodów do tego. Nie pisze żebyś poprawiał cokolwiek, gdyż gówno nie wiadomo jak przystrojone będzie gównem. Powiem jeszcze na dodatek, że gdybym mógł to spłukałbym to "gówno" z tego forum, bo się robi syf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zakodowuje gre? I macie racje to do pokazania bardziej, ale to jest demo i wszyscy mówią

Widzę, że jesteś początkujący robienie gier mmo nie jest łatwe.
Goście mi mówili, że nie zrobie liczb zwiększających się i malejących w zależności od drugiego gracza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej dostał warna, upomnienie i blokadę konta na jeden dzień.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...