Skocz do zawartości

What are you going to do... bleed on me?


Rekomendowane odpowiedzi

kiedy? to bardzo proste:

 

When It's Done.

 

pozatym obecna wersja ma juz opisy perkow i postac nie powinna sie blokowac w takim stopniu na przeszkodach jak poprzednio, niemam pojecia jak wy to robicie ze nie mozecie poruszac sie na ukos bo to dziala u mnie w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja się mogę poruszać na ukos, wtedy nawet szybciej postać lata :P Doszedłem do 4 poziomu, czaszek 3. Perków chyba 7, wszystko dawałem w życie i regenerację i biegałem z shotgunem. Świetny survival. Piąteczka.

 

EDIT:

Dokończyłem grę. Poziomy z małą ilością przeszkód są strasznie łatwe. Ponadto znalazłem buga. Podczas pauzy na rozdawanie perków postać może się poruszać ( dzięki czemu gdy nie mamy jak uciec możemy włączyć pauzę i odejść od skupiska potworów bez szwanku ) i odnawia się wtedy życie. Między innymi dzięki temu przeszedłem grę, chociaż pewnie po kilkunastu próbach dałbym już radę sam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nobody, jak miło... :twisted: obawiam sie ze poziom trudnosci wzrosnie do poczatkowego stanu. ale dodam wiecej plansz tak by bylo gdzie zdobywac punkty... w kazdym razie teraz mysle o nowych rodzajach przeciwnikow - http://img682.imageshack.us/img682/301/screen02k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

maly update.

 

https://gmclan.org/up3255_4_dead_mans_hand_6r.html

 

-drobne zmiany kosmetyczne.

-drobne zmiany w wywazeniu mobow.

-drobne zmiany w dzialaniu niektorych skili

- 4 nowe skile

- 4 nowe plansze

- naprawiono niektore pomniejsze bledy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka miodzio :) ale ma parę wad:

-kiepskie są te drzewka, niezbyt pasują do gry (lepiej zaczyna wyglądać gdt na ekranie jest dużo flaków i zwłok. Drzewka powodują taki brak swobody na ekranie, ciasno się robi)

-po updacie perk od pancerza strasznie się osłabił

-gra się o wiele trudniejsza zrobiła

Edit:

-co to za latająca piła na polach kukurydzy? xP

-nieco ci nie wyszedł efekt pseudo 3d przy tym wejściu do kościoła

 

Reszta to zalety :D czekam na pełną wersję, gierka wypas. 5/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprawdzę to, ale jutro :D . Editnę posta.

DOUBLEPOST:

Miałem pisać wcześniej, ale nie było czasu xD .

No więc tak, nie zdarzyło mi się, żeby przeciwnicy blokowali się tak, że nie mogę ich znaleźć. Ale za to nadal nie raz te głupole chodzą gdzieś za ścianami z niską prędkością i muszę ich szukać :< .

Jest pewien bug (już był w tamtej wersji ale zapomniałem napisać). Efekty typu pochodnia bądź ogień z rąk, przy tworzeniu przeciwnika (który taki efekt posiada) lub wychodzeniu z menu skili psują się - na chwilę tworzą się linie od pozycji 0,0 do przeciwnika. Sprawdź sobie, a zrozumiesz :P .

Pierwszy boss jest trochę dziwny. Bez prędkości ulepszonej nie da się go zabić (przez mushysska wstrętne feeee), a z prędkością jest banalny :D (była opcja z nieśmiertelnością, ale to naprawiłeś ;) ).

Co do przeciwników strzelających, weź no coś z nimi zrób. Np. żeby nie strzelały zaraz po stworzeniu (nie widać ich i lipa) albo jakieś ułatwienie, żebym mógł ich zlokalizować :P .

Aha, colty FTW:

http://img217.imageshack.us/img217/9402/kolciki.png

Ze zwiększonym damagem i prędkością ładowania (nie koniecznie muszą to być kolty) gra jest tak łatwa jak z nieśmiertelnością.

 

Kończ to, bo jest naprawdę ok (A JA TO RZADKO MÓWIĘ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mały update

 

https://gmclan.org/up3255_4_dead_mans_hand_6u.html

 

- 3 nowe plansze

- duchy ochronne blokują cześć dystansowych ataków (docelowo - wszystkie, ale to później)

 

pytanie na dziś brzmi: czy plansza po 3 bossie jest do przejscia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
  • Filar Społeczności

miałem włączonego starcrafta 2, 2 przeglądarki po milion kart i cośtam jeszcze i działało płynnie także spoko jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...