Skocz do zawartości

Pure Logic WIRE v 1.00


Lordis

Co Sądzisz o Tej Grze?  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy to jest dobry pomysł na gre?

    • Bardzo Dobry !
      55
    • Dobry
      15
    • Taki sobie
      8
    • Nic specjalnego...
      3
    • Słabe
      10


Rekomendowane odpowiedzi

zawsze chcialem byc MacGyverem, bedzie na czym trenowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

muszę nadto dodać że pomysł należy wrzucić do grona najbardziej oryginalnych gier w GMie, fajnie by było zagrać w tym też w jakieś "time challange", jak rozbrajanie układu detonatora na czas, hehe ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nowe screeny są niesamowite.

No, zapierają dech w piersiach, w ogóle nie wiem czemu się zachwycałem screenami z crysisa jak mam to przed oczami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty: Crysis nie ma wcale aż tak genialnej grafiki, ma już konkurencje z lepszą grafiką. To po pierwsze. Po drugie - grałem w Crysisa a tu zobaczyłem tylko screeny. I już wiem, że to będzie grywalniejsze. Bo Crysis to najnudniejsza gra w jaką grałem. I po raz setny - zanim się czepisz czegoś / kogoś - zastanów się. Bo na idiotę wychodzisz.

 

Nobody: O gustach się nie dyskutuje. Tak, wyobrażam sobie, tylko, że tam większość grafiki posiada cieniowanie i przypomina bryły, a nie figury geometryczne. Więc to kompletnie co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Anty: Crysis nie ma wcale aż tak genialnej grafiki, ma już konkurencje z lepszą grafiką. To po pierwsze. Po drugie - grałem w Crysisa a tu zobaczyłem tylko screeny. I już wiem, że to będzie grywalniejsze. Bo Crysis to najnudniejsza gra w jaką grałem. I po raz setny - zanim się czepisz czegoś / kogoś - zastanów się. Bo na idiotę wychodzisz.

 

No i znów wyszedłeś na idiotę, ale widzę, że u ciebie to nieuleczalne.

 

 

Co mnie obchodzi, że najnudniejsza(a gamewire pewnie nie będzie nudne...) i mało grywalna, mówimy o grafice. 

 

Po drugie napisałem, że się zachwycałem (podpowiedź: czas przeszły), czyli w momencie, gdy pokazały się pierwsze screeny z crysisa.

 

I po raz tysięczny - zanim znów zaczniesz się wymądrzać/wywyższać - zastanów się. Bo na dałna wychodzisz. Nie da się nie stracić do ciebie cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gamewire pewnie nie będzie nudne...

Nie będzie, na pewno nie bardziej niż Crysis. Twoja ironia jest nieudaną.

mówimy o grafice.

Jaja sobie robisz, czy po prostu udajesz idiotę?! W przypadku gry logicznej grywalność można wykazać na podstawie screenów. Widać, że w dużo takich grałeś.

I po raz tysięczny - zanim znów zaczniesz się wymądrzać/wywyższać - zastanów się. Bo na dałna wychodzisz. Nie da się nie stracić do ciebie cierpliwości.

Gra słów nie jest fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu się zaczyna...

Jeśli chodzi o te kable - trudno byłoby zrobić zwisające kable bez jakiegoś silnika graficznego, chyba że na jeden układ nie byłoby wielu kabli - wtedy spokojnie dałoby się zrobić tablicę z 10 liniami na każdy kabel. Nieźle by to wyglądało.

 

E:

"a gamewire pewnie nie będzie nudne..."

To raczej nie ironia. Ten program ma znikome szanse na bycie nudnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że ładna rozmowa się tu toczy :P

 

Co do tematu to jak narazie kable zostawie jakie są, a wybór kolorów kabli będzie.

 

@Anty

 

Ty porównujesz moją gre (ogólnie gry w GM) z grafiką takich gier jak crysis ?

to musze Cie zmartwić ale jest to troche słaby argument bo tą gre ja robie sam, grafike robie w paincie (bo nie mam narazie photoshop'a) i wiem że nie jest zachwycająca ale też nie razi w oczy (jak niektóre grafiki innych użytkowników. Bez obrazy oczywiście :D ). A taką gre jak Crysis robi cały sztab informatyków, grafików, programistów i innych mózgów i nie robią jej 2,4 dni tylko rok albo i więcej. Więc porównanie mojej grafiki do crysisa jest chyba słabe xD

 

To jest moje zdanie.

 

Wracając do tematu:

Demko postaram się wydać już niedlugo pare dni po feriach, poniewarz musze zrobić interface (do tego chce photoshop a nie painta :P ) musze zrobić menu, wszystkie bajery (system podpowiedzi, samouczka itd) żeby jak ktoś włączy demko połapał się ocb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No właśnie, więc czym tu się zachwycać

Nowe screeny są niesamowite.

 

 

W przypadku gry logicznej grywalność można wykazać na podstawie screenów.

To jak dla mnie grywalność będzie na prawdę niska.

 

Ten program ma znikome szanse na bycie nudnym.

jak dla kogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"o mi tez sie nie podoba

ur theory just failed"

Nie, chyba, że w jakiś sposób zakłóciłeś kontinuum czasoprzestrzenne.

"przydaloby sie poprawic kontury w tej grafice bo wyglada dziwnie i zeby bylo ogolnie bardziej czytelnie + jakies tlo"

ur brain just failed

 

Tak, gra nie jest ukończona w połowie, ale kit z tym, idźmy w ślady Tanków, tło jest najważniejsze! Lordis, nie słuchaj tych głupich rad pisanych tylko i wyłącznie po to, by uniknąć warna za offtop :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosił bym nie spamowanie xD

 

Nie piszcie postów w stylu "jesteś gupi bo..." " a ty jesteś bardziej gupi...." :P

 

Prosze o pisanie sensownych postów i podpowiedzi co bym mógł dodać do gry i nie komentowanie rad innych graczy (do Slash).

 

A wracając do tematu to w sprawie tła pisałem na początku, tło będzie ale później xD w demko już będzie.

 

Jak sobie wyobrarzasz czytelniejszą grafike? kontury postaram się poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się fajnie

 

Przypomniała mi się gra The incredible machine, śmiesznie by było jakbyś wmieszał parę elementów

 

Zrobiłbym broń masowego rażenia opartą na energii wytworzonej przez chomika

 

>

Albo zrobiłbym eee ... urządzenie, które samo trafiałoby do kosza :P

 

Ew. zrób dla piłkarzy, bo nie są w najlepszej formie :)

 

Dodatkowo do tej gry dodali efekt grawitacji i jeśli się nie mylę - wiatru

 

Oczywiście fajnie by było jakbyś takie coś dodał :)

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...