Skocz do zawartości

grafiki do kolejnego projektu który nigdy nie ujrzy światła dziennego


Japanstache

Rekomendowane odpowiedzi

tapeta123.png

 

graf.png

 

pieprzniczka.png

 

Tak mnie wzięło na zrobienie jakiejś dobrej zręcznościówki z dzielnymi asami i bitwami powietrznymi a w sumie nie mam kompletnie pomysłu na realia, oprócz tego, że niewiele wspólnego z rzeczywistością mieć nie będzie a technologia zatrzyma się na tej drugowojennej. Poza tym, jeśli masz pomysł jaką maszynę dodać albo chcesz zostać autorem własnej grupy najemników, graficzki samolotów tutaj.

 

Ogólnie:

-tła, domki, rzeczki, dróżki, poletka uprawne, żeby pasowało do grafik wyżej

-nowe maszyny

-postacie (portret 64x64 + zdanie albo dwa o niej byłoby idealne)

-pomysły na grupy najemników, frakcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super.

 

Nie możesz zrozumieć, że mnie nie obchodzi, że coś jest we wczesnym etapie produkcji? To właśnie idealna faza by móc powiedzieć, co jest nie tak. Nawet, jeżeli autor wyraźnie podkreśla, że coś zmieni, to, jeżeli w ogóle mamy na dany projekt jakikolwiek wpływ, warto dodać, co jest nie tak.

 

A w tym wypadku wypowiedź nie była kierowana do ciebie, ale to taki drobny szczegół.

 

Aby nie było żadnych wątpliwości:

Problem powstaje wtedy, gdy ktoś skieruje krytykę w moją stronę. Nie mogę się z tym pogodzić :( .

+ te wszystkie rzeczki
Co.

Rzeczki aka elementy otoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japanstache bez sensu pytanie. na które mogłoby być milion odpowiedzi. zastanów sie. np. nuda, wolny czas, kontakt z ludzmi online, na swoj sposob jakas zabawa, zainteresowanie. kontynuowac? ;] kiedys takie grafiki w czasach pegazusa by sie przyjęły dobrze, ale teraz...\

 

No może i tak. róbta co chceta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heeee slonko wcale nie mam problemu z grafika. to akurat pierwsze lepsze screny. chyba wznowie robote i zobaczymy ;p jest duzo darmowych modeli, tekstur, w takim razie czemu nie korzystacie z tego? po co robic gre w 8 kolorach przy takich zasobach dostępnych dla każdego. wystarczy poszukać. ale dobra. przeciez nie każda gra to musi być 'ten życiowy hit.

Farkraj masz racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nein, nein, nein! <napierdziela ręką w stół i przesuwa paluszkiem po skąpym wąsiku>

 

Każda grafika ma swoje zalety. Silenie się na fotorealizm powoduje, że takowa się szybciej starzeje. Przez pierwsze parę lat doświadczamy "stęków", że jaka to ona wspaniała i ######aszcza. Z czasem jest coraz gorzej. Natomiast Stasiowe pikselki są ponadczasowe i naprawdę ładnie wyglądają. Zależy od stylu gry. Gra Elitxa, jak sam screen wskazuje, musi zrobić kupę i pozbyć (defekować?) się tych paskudnych grafik, bo w moim odczuciu, gra Stasia prezentuje się ładniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Przede wszystkim w grze eltixa (przynajmniej na screenach) grafiki zupełnie do siebie nie pasują stylowo. Proste, teksturowane obiekty sąsiadują z mnóstwem różnokolorowych gradientów, a bohater jest jakby wyrwany z innej gry, nie wspominając już o ohydnym menu. Ale ze screenów wygląda na grę grywalną, co jest niestety ważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"to się zdecyduj... albo jesteś za kryzisami albo pikselkami! " głupi żeś? sam sie zdecyduj. nie jestem za niczym. ani przeciwko niczemu. nie bądź taki ograniczony.

wojzax teeej menu dałem tylko kawałek. z resztą nie chce mi sie pisać tutaj. wojna wybuchnie jeszcze. zaraz chyba sie wkurze ;] i dam jakąś zapowiedz i wznowie prace. wrrr a i grafika jest inna, to tylko do testów wydajności jak widać po lewo. ide. koniec tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest właśnie ta mądrość użytkowników. Piszesz, że "styl ci się nie podoba", a oni "brzydką masz grafikę w grze".

 

Ten styl grafiki nie pasuje do gry zręcznościowej. Dowód? Obrócona grafika o dowolny kąt, którego wartość nie jest podzielna na 45 wygląda brzydko.

 

No i nikt nie wziął pod uwagę, że Eltix nie napisał "nie dam screena, nie będę nic udowadniał" albo "nie ma czego pokazywać, robiłem to kilka minut" tylko od razu wrzucił zrobione na szybko screeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten styl grafiki nie pasuje do gry zręcznościowej. Dowód? Obrócona grafika o dowolny kąt, którego wartość nie jest podzielna na 45 wygląda brzydko.

Gusta, gusta. Poza tym zauważ, że ten w tym temacie proszę o współpracę ludzi, którzy byliby skłonni narysować coś ładniejszego od moich prac. Komentować obecną grafikę, styl i założenia możesz w zapowiedzi.

 

ED:

Wojzax ; Warfog np. ci się udał i jest grywalny

Łojezu, Wojz, słyszysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja gdzieś napisałem, że brzydko malujesz? Czy ja w pierwszym moim poście w tym temacie w ogóle zwracałem się do ciebie? Genialna interpretacja moich postów, nie ma co. Jak na razie w tej kwestii tylko Dziab jest od ciebie lepszy.

 

I nie gusta, lecz fakty. Grafika powiększona i obrócona nie wygląda zadowalająco. Zważywszy na to, że jest najpierw powiększona, potem obracana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...