Skocz do zawartości

Olympus Mons


Egzekutor

Rekomendowane odpowiedzi

czym się różni N od kg :P

Tym że 1N=1kg*1m/s^2 jak masz siłę na fizyce zawsze liczysz ją w newtonach nie miałeś jeszcze takich zadań na fizyce??

 

To poprawcie grafikę, szczególnie te skalowane

Przecież napisał w pierwszym poście że poprawi to co się czepiasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Co do gry, a raczej zapowiedzi, zapowiada się świetnie, jedyne co mi się w oczy rzuciło, screen z misji3(po adresie wykminiłem numer misji xD), co to jest takie czerwone, spiralne coś?

Nie, to jest misja 1. Tylko taką nazwę wpisałem ;p

No to na razie jest moja testowa grafika lutownicy z kablem. Oczywiście nie będzie tak wyglądała pod koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bronie różnią się: zasięgiem, pojemnością magazynka, szybkostrzelnością, rozrzutem naboi, wagą, obrażeniami oraz długością ładowania.
Oby, większość z nich była do wykorzystania w odpowiedniej sytuacji, a nie typu tym nowsza, tym lepsza i żeby było czuć, że to inna broń podczas strzelania ;)

Tym że 1N=1kg*1m/s^2 jak masz siłę na fizyce zawsze liczysz ją w newtonach nie miałeś jeszcze takich zadań na fizyce??
Nie rób za mnie idioty i nie wyrywaj z kontekstu! Przecież liczyłem kilka postów wcześniej i napisałem, że używam przybliżenia 10m/s^2 a ty nadal się kłócisz nie wiem o co -_-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak na razie tak prezentuje się menu gry:

. Na razie bez dźwięku w finalnej wersji będzie dźwięk :) Trailer został przyspieszony 2x aby was nie zanudzać ;p Co do trailera z gry to trochę będzie trzeba poczekać ...

PS. Nie wiem czemu wszystko zostało trochę spłaszczone. Szczególnie ten mars w menu i logo, normalnie wyglądają bardziej naturalnie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

to akurat 14 dni bedziesz mogl drugiego double posta

a to menu, cóż, logo ssie po całości,a reszta... hmm wole żebyś skupił się na grze

menu to najmniej ważny element

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama koncepcja gry, jak już wspomniałem, przypadła mi do gustu. Niestety, muszę przyznać, że zawiodłem się. Określenie Wojzaxa "niespójność stylów" jest nie na miejscu. Prędzej pasowałoby "stanowczo nieestetyczne".

 

Napisy nachodzą na siebie, ich położenia nie są precyzyjne, czcionki nie są za pięknie, kompozycja też niezbyt. Logo nie podoba mi się, tym bardziej jego transsubstancjacja :P . Tło składające się z czarnego koloru i białych kropek odrzuca.

 

Cóż, menu to tylko drobny element gry i nie ma wielkiego wpływu na ostateczną ocenę. Chciałbym jednak, abyś je choć trochę poprawić, bo, gdy pierwszy raz zobaczyłem, myślałem, że to jakiś żart.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ale to logo w ogóle nie pasuje, i jeszcze białe tło jego, powinno być przezroczyste. Tak samo logo gmclanu, czy gma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...