Skocz do zawartości

W jaką grę...


Moho

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się wtrącę i powiem że Tibia to gówno (za przeproszeniem), a tak tematycznie to myślałem sobie o tym by w Doom'a 3 zagrać po raz 4. Nie wiem czego ja tak mam z tą grą ^^" Po prostu podoba mi się klimat, widocznie mam zapotrzebowanie na tego typu klimacik. =P No i od czasu do czasu pykam sobie w CS Source na necie z jakimiś arabami =3 Do tego jeszcze nie przeszedłem Final Doom'a =P (tak, tak postanowiłem sobie sumiennie powrócić do starszych czasów i przejść od początku pierwszego Doom'a) ^^ Od Doom po Hell on Earth aż do Final Doom w którym obecnie jestem i to chyba w ostatnim levelu ^^ Odechciało mi się grać z powodu nowej klawiatury gdyż rożni się ona od tradycyjnej, a jak wiadomo w Doom’a tylko klawiaturą się pomyka =P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Stig

To jest fragment recenzji :P

A z tego co mówisz wynika tylko jedno, to że jesteś uzależniony :P

 

A teraz ja cos powiem ...

 

Skąd wiesz, że nie grałem :P

Mój brat gra w to od początku i widzę jak sprawdzają się słowa tej piosenki ! ...

- http://www.tibian.patrz.pl/

http://www.maxior.pl/?p=index&id=17990&0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No slowa piosenki sprawdzaja sie bardzo. Ja gralem najpierw w silkroada (ktos tam napisal ze tez w to gra, na ktorych serwie? ja gram na aegu) a w tibie gralem do czasu, kiedy zginalem i nie wiedzialem co dalej zrobic :P

Aprops wiecie ze Lineage 2 normalnie kosztuje 99 zl a poprostu w necie ma status pirat :P jesli chcecie liste darmowych mmorpg to wejdzcie na www.mmorpg.pl i tam macie darmowe mmorpg. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Tibia moze sie szybko nudzic :|

Ja gram juz 2 lata i nie widze na horyzoncie konca kariery :P

 

@UP

o.O

Giniesz, logujesz sie i grasz dalej

o.O

Tracisz tylko plecak, skille, mlvl, exp

Chyba ze masz pacca i wykupione blessy

Wtedy tracisz mniej

Edit:

i AoLa mozna miec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Giedek

http://img214.imageshack.us/img214/6254/giedk0ny.jpg

Tibia uczy tego ze samemu trzeba do wszystkiego dochodzic. Nikt ci nic nie da, chyba ze jakas slaba rzecz.

Czy masz pojecie ile kosztuje ta zbroja, ten 2-reczny miecz ktorym zmiatam 8 lvle na 2-3 hity (jak zasluza), albo te buty ktore przyspieszaja i wypadaja bardzo rzadko z potworow?

Zarobilem na to sam

Tyle chcialem ci powiedziec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w Siolkroada na serwerze Babel, ale gdy zdobyłem 20 levle znudziło mi się(chciałem zostać handlarzem, ale wkurzało mnie to ze gdy przejeżdżałem z jednego miasta do drugiego, więcej traciłem niż zyskiwałem, poniewarz ciągle zabijali mi konie itp, później próbowałem zostać złodziejem, ale gdy zakałdałem strój złodzieja, gracze zabijali mnie w ciągu kilku minut <_< , dlatego odechciało mi się grać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ino też w to czasem pogrywam :) Fajna, gra, też przelazłem pare razy. Szczygieł, a grałeś z kodami czy bez?

Oczywiście bez :D

 

 

GothicI był super na początku ale gdy doszedłem do końca gry nie mogłem go wygrać bo nie mogłem pokonać jednego Szamana a jednego nie mogłem znaleźć. JESTEM CHYBA NAJWIĘKSZYM FANEM GOTHICA!!!

Jak możesz być największym fanem skoro nawet nie przeszedłeś:blink:

 

Aha i gram jeszcze w Soldata. Potrzebuję ktoś może ludzi do klanu:D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP: roflcopter

znam 3 mmorpgi ktore sa warte uwagi, reszta to naprawde nic nie warte wyciskacze kasy z dzieci (np Tibia).

 

1. Guild Wars - to nawet nie mmorpg a CORPG, rozgrywka to nie cos na wzor if lv>enemy_lv then win, gra z olbrzymim naciskiem na taktyke i umiejetnosci gracza (nie postaci).

2. Ultima Online - najlepszy mmorpg w pelnym tego slowa znaczeniu, jeszcze poczekamy zanim wyjdzie cos z lepszym silnikiem

3. WURM Online - generalnie gra amatorska pisana przez studentow w javie, ale ma olbrzymi potencjal. Jest to swego rodzaju symulacja zycia w klimacie fantasy, ktos lubi harvest moon? to tutaj ma to wszystko co w harvest moon ale w grafice 3d i 10 razy bardziej rozbudowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Tak! Jeśli całe życie poświęciłeś saperowi. Jeśli to żart to dobrze jeśli nie to Tibia jest badziewiem a nie Gothic
Widziałem jak brat gra w Gothica, sam nawet trochę potestowałem - nudy. Baldur - nudy, Oblivion - fajne, ale większość czasu nudy. W tibię nie gram, a lubię ją z innego powodu, poszukaj na forum. Wolę rts'y i hack&slashe. :]

 

Ogólnie ja wyznaję taką zasadę, że tryb single to przeżytek i dobre dla dzieci w wieku szkolnym. Jeśli już mam na coś marnować czas, to zdecydowanie tryb multiplayer. Fpsy, rts'y, mmorpgi. Choć nie ukrywam, że ostatnio pogrywam trochę w Titan Quest. A i jeszcze czekam na RE4 na pieca, choć pewnie i tak nie będę miał czasu go przejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ja wyznaję taką zasadę, że tryb single to przeżytek i dobre dla dzieci w wieku szkolnym. Jeśli już mam na coś marnować czas, to zdecydowanie tryb multiplayer.
u mnie podobnie, ale jeżeli chodzi o wszystko poza rpgami i rtsami. już chyba z ponad rok (czy więcej) nie grałem w zwykłego fpp'a albo inne badziewie w single'u :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...