Skocz do zawartości

W jaką grę...


Moho

Rekomendowane odpowiedzi

Z Amiga to ja pamiętam grę o nazwie Nicky Baun, (bardzo ją lubiłem) i jeszcze jedna była fajna łaziło się jakimś gościem, pierwszy level to był z taką windą a drugi to była jaskinia lodowa i się strzelało w kosmitów ^^" Po zatym wiele innych gier, np. na pegasusa czy nintendo jak ktoś woli lubiłem m strasznie Contra Force, i parę innych gier dla przykładu godzinami lubiłem grać w jedną grę (widok od góry łaziło się jakimś Rambo można było wsiadać do czołgów strzelało się do jakiś Wietnamczyków i wougle jeńców się na lasso łapało ^^") to były czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mtg w realu, i głównie to. Nie mam czasu na inne pierdoły! XD

 

A jak sie ten czas znajdzie [ codziennie 20+ ]

To na bank potrenie sobie w ET, pójde dać kilk free fragów innym w soldata, odpale Maplestory i wbije 5 %, wejde na Arene pvp na KDR, i pogierze w Gothica... Ale głównie Mtg. Mtg to piekna gra ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gram ostatnio tylko w Gunbounda (takie cuś przez internet) i właściwie w nic więcej. Może w coś zagram jak dostane nową dostawę gier (jeśli są jakieś fajne). Ktoś się orientuje czy wyszło już HoM&M 5? Chętnie bym sobie popykał, bo to moja ulubiona seria gier ;] A kiedyś to były gry... HoM&M 3, Rollercoaster Złota edycja (obydwie nadal świetne, polecam). A jeszcze wczesnie miałem Commodore 64 ;] Pamiętam dobrze, że świetne były: Montezuma's Revenge, Bubble Bobble, pewien arkanoid/breakout nie pamiętam nazwy wiem że dało się grać na dwóch, Super mario/Giana sisters. xDD To były czasy eh... Teraz takich gier mało ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Moją ulubioną gierką jest Planescape: Torment. Później są wszystkie Baldury, wszystkie Fallouty, wszystkie Icewind Dale i jeszcze kilka innych RPG-ów.

 

Ostatnio grałem w Jedi Knight: Jedi Academy (wczoraj przeszedłem drugi raz) i jedyne co mogę o tej grze powiedzieć to, że jest świetna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie tylko czasu. Patrz na niektórych "programistów" (bez obrazy ofcors) :P

 

Rozumiem pograć sobie 0.5-1.5h na PC w jedną grę potem zabrać się za inną, ale tłuc cały czas w to samo? xD To jest nudne :) Wolę pisać programy ew. gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MGS Only! Och jak ja kocham te gre, jak sobie przypomnie jak se siedze w krzakach i jem weże, żaby, krokodyle a wokół masa wrogów, albo siedze w błotku to aż mi sie.... Jeszcze tylko 90 dni do Subsistence ale będzie frajda.

 

"Devil May Cry 3" na PC

 

Ukradli z ps2, ja nie wiem jak tak capcom może, a o RE4 nawet nie wspomne.

 

EDIT:

i próbuje zdobyć Battle of the Middle-Earth 2. grał ktoś w to może?

Ach, słyszałem, śilnka mi na to leci

 

hmm, jak chcecie to na pw ale gra troche warzy (pow. 5 GB podobno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tibia:

MINUSY:

-grafika woła o pomstę do nieba

-dźwięki z głuchą orkiestrą podążają tuż za nią

-pożeracz czasu

-parę mniejszych bugów

PLUSY:

Brak! :P

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

A co do tematu to ja gram w:

- Counter Strike Source

- Guild Wars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie tylko czasu. Patrz na niektórych "programistów" (bez obrazy ofcors)

 

Rozumiem pograć sobie 0.5-1.5h na PC w jedną grę potem zabrać się za inną, ale tłuc cały czas w to samo? xD To jest nudne Wolę pisać programy ew. gry.

Brawa dla Tymona :thumbsup:

Mój kolega gra na okrągło w Diablo2 (NUUUUUUUUUUDA)

Ja osobiście lubie tak D2 jak Q4 czyli tylko z pozoru fajne ale później nuuuuuuudne.

Wole Gothica! Oh! To były czasy :rolleyes: Gothic2 WOW :rolleyes: Hmm... czy wiecie jak można nakłonić producenta Gothica aby zrobił Gothic2 Multiplayer. To by było coś. Teraz w Gothica nie gram bo wiem co się stanie GothicI był super na początku ale gdy doszedłem do końca gry nie mogłem go wygrać bo nie mogłem pokonać jednego Szamana a jednego nie mogłem znaleźć. JESTEM CHYBA NAJWIĘKSZYM FANEM GOTHICA!!!

Lubię też Black&White I (słuchajcie! 1! One! nie II) W dwójce nie ma trybu wolnej gry, cudów jest mniej, wioski zajmuje się przez atakowanie lub imponacje swoim miastem. W jedynce chowańca można było nauczyć cudów przez pokazywanie ich mu a w 2 cieńko przez daninę. Po prostu B&W z RTS/RPG zmieniło się na RTS/rpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giedek

Jesli nie grales to nic nie mow. Grafika taka jest dobra, bardzo dobrze sie wszystkim gra. Ta jest wrecz przecudowna w porownaniu z grafika tibi z chocby 2001 roku (piksele). A to jest plus poniewaz kiedy stoisz w otoczeniu 50 osob to nie masz lagow i msg dochodzi bardzo szybko.

Dzieki dzwiekom (braku) mozna sluchac muzyki i nie przeszkadzac sobie niczym.

 

Dalej.

Tibia jest tak grywalna z tego powodu ze jest jak prawdziwe zycie. Masz kolegow (bo kazdy czlowieczek to normalny inny czlowiek, ktorego symbolizuje ludek). Kazdy ma swojego bohaterka, kazdy jest zroznicowany (0% szans ze znajdziesz 2 takie same osoby).

Na pewno kazda ma inne umiejetnosci itp. Mozna miec domek, piec chleb, duzo miast do zamieszkania.

I jest git, powiem ci cos..

 

 

JESTLI NIE GRALES TO SIE NIE WYPOWIADAJ NA TEN TEMAT Z TEGO CO SLYSZALES OD LUDZI KTORZY WESZLI NA 2 SEK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...