Skocz do zawartości

W jaką grę...


Moho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 282
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W co ja pykam? We wszytko :P Ale ostatnio najczęściej w Half-Life 2, czasami w Team Fortress 2, WarCraft III Fronzen Throne, a za niedługo popykam sobie w World of Warcraft :weight_lift: :w00t2: :weight_lift2:

 

EDIT: Zapomniałem, jeszcze czasami zagram parę partyjek na Counter Strike: Source :P, Jeszcze czasami też zatłukę w Crysis (Powalająca grafa :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gram w GTA IV! Nie no, żartuję. Najnowsza część sagi od Rockstar wychodzi dokładnie za tydzień (chociaż Wirtus [tam też złożyłem preorder] wysyła ją już w piątek).

Wciąż katuję pierwszego "Halo", a w weekendy próbuję swoich sił w "Team Fortress 2" i... zamkniętej becie "Battlefield: Bad Company" (ten tytuł zarządzi, nie ma innej opcji).

EDIT:

BTW, Nobody jak się sprawuje "Darkness", bo myślę nad jego zamówieniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy byłem "mniejszy" ... pogrywałem w różne gierki... było ich naprawdę sporo.. lecz najbardziej spodobały mi się między innymi: Sacrifice, Evil Islands i Age of Empires... teraz lub niedawno (max.5 lat temu).. w: SpellForce i Warhammer 40k (DoW oraz DC). Kiedyś "tłukłem klawiaturę" (jak moja babcia powiedziała xD) całymi dnami... ale teraz gram TROSZKĘ mniej :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy słowa i jedna cyfra - GTA 4. Ci którzy nie mają konsoli niech żałują, nowy tytuł Rockstar naprawdę rządzi. Na razie kręcę się samemu, ale w sobotę pewnie wskoczę już w wir multi.

Zakładam, że lada chwila ta gra wskoczy na PC-ta. Rockstar nie przepuści takiej mamony. :jezor: Ale i tak mnie to nie obchodzi, bo wolę pykać w GTA2 na PSP. >:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Jakluba - GTA 2 najlepsze z całej rodzinki ;]

Ostatnio pogrywam w Świat Warcrafta (WoW)* i Runaway 2 (od CDAkszyna)

 

Dziadek: Co Ty nie powiesz? Ja żadnej gry, nie licząc jakichś tam słabizn z cybermychy** nie skończyłem. (o, Złoto i Chwała: Droga do Eldorado skończyłem!)

 

 

*Prosiłbym jakieś osoby "siedzące" w temacie o kontakt, gdyż mam kilka problemów. Jakby coś gram mrocznym elfem/druidem.

**Kiedyś to czytałem. Naprawdę! W sumie jakieś 7 dych w plecy ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pogrywam w Świat Warcrafta (WoW)*

(...)

*Prosiłbym jakieś osoby "siedzące" w temacie o kontakt, gdyż mam kilka problemów. Jakby coś gram mrocznym elfem/druidem.

:D

 

btw. grasz na jakimś piracie czy może na globalu? 017.gif

 

 

I jeśli chodzi o sam temat - gram w WoW'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...