Skocz do zawartości

Czy to zalatuje chińszczyzną?


GladiusX

Rekomendowane odpowiedzi

 

Miałem keidyś genesis chlip szloch buuuuuu  :crying: to była bombowa konsola! Lepsza niż mega super tandeta produkowana przez żółtków pod mostkiem (PS2). Mówię to bo mało jest ludzi z takimi zainteresowaniami jak ja i uważają, że PS2 jest lepsze niż sega genesis, a są wtedy w wielkim błędzie.Chlip. Ale miałem szloch gry. Buuuuuuuuuuu :crying: Zombies ate my neighbors, battletoads, sonic i inne hiTY! Buuuuuuuuuuuuuuuuuu chlip szloch buuuuuu guls buuuuuuuuuuuuuuu!!! :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:

 

A ja mam mnóstwo emulatorów na PS2 typu snes, genesis itp. Wilk syty, owca cała. Zresztą PS2 to świetna konsolka, kupiłem ją nawet jak stać mnie było na x360 i nie żałuję. 

 

 

EDIT:

Co do kolegi to mówi, że te neo-geo i inne to badziewia!

 

Metal slug badziewo? No nie :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę się wtrącić to się wtrącę.

 

Nie przeczyłem całego tematu ale co tam, wypowiem się na temat sprzętu z pierwszego posta boo... miałem go w ręce ;)

 

Chińszczyzna, to fakt, ale całkiem przyjemna. Zdjęć nim nie robiłem ani nie oglądałem filmów, więc nie wiem jak z jakością tego. Muzyka za to całkiem w porządku, bez rewelacji. Po prostu standard jak w większości przeciętnych mp3. W gry za to się fajnie grało. Jak lubi gry al'a Mario i Tanki (kto ich nie lubi?) to może mieć frajdę. Miło się grało. Od razu to co razi to w ręce mało solidna się ta mp4 wydaje. Trochę plastiku wypchane tym czym zawsze się wypycha mp4. :D

Jak masz jakieś pytania to pytaj, może pomogę ;)

 

Ogólnie wrażenia na + ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...