Skocz do zawartości

Logo na płyte :)


donway

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm można zrobić ale żeby ktoś sie bardzo postarał za free to musial bylby to byc jakis znajomy lub jakis grafik któremu naprawde się nudzi

 

Ed:

Marmot, dziękuje Ci :)

 

Jak ktoś chcę to mogę pokazać 1 kawałek na PW bo nie będę pisał tutaj bo nie chcę znać oceny ze strony takich typów jak np. Ara :)

 

 

Mi wyślij chętnie lookne na twoją muzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omg:

-głos smerfiasty xDD

-kup se normalny mikrofon bo nic nie zrozumiałem

-twoja płyta by się nie sprzedała

-bit chyba hmmm.... kradziony? wydaje mi się że gdzieś go słyszałem

 

Ogółem: Cienko (bardzo)

 

Po pierwsze kup sobie dobry mikrofon(wydatek 500-1000zł- zgaduję ale w takiej cenie jakość raczej b. dobra), bo ten co masz to ja lepszy kupiłem w chińskiej hurtowni za 1,30zł. I nie chuchaj w mikrofon

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie jest producentem, a płyta to nielegal - więc nie rozumiem, co właściwie masz do przekazania?

Co do głosu, zaprezentuj swój. On ma 15 lat, a wg. mnie jak na ten wiek, to jego głos jest ok.

Co do majka - to racja, niech se załatwi jakiś lepszy sprzęt (chociaż o ile na początku gówno co słychać, to dalej jest jak najbardziej ok)

 

Niech się uczy chłopak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za friko nie chce mi się więcej robić :) :

dones2_4b43915e386f4.jpg

Jak już pisałem, nie znam się na tych hiphopowych klimatach, więc robiłem na wyczucie. Masz Gorzów, pierwsze lepsze foto znalezione na sieci. Obrazek ma takie DPI, że przy wydruku będzie mieć rozmiar 12 cm x 12 cm czyli wielkość wkładki do płyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nabiliście postów na awanturze... nie chciejcie płyty tylko zróbcie okładkę. a taka ara itp. niech już nie piszą. co do okładki na upie, to nice

 

E@E:1:nie spamujcie...

E@E:2:czy można podwoić temat? prosiłbym o okładke do gry, 12x12 taka strzelanka.... kolesia w kuckach albo położonego w pozycji do strzelania... ok? :(od kiedy można dodawać załączniki?):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Rzeczywiście chwilami nie wytrzymujesz tempa, rzeczywiście czasem czuć jakąś chałowatość tekstu, ale mimo wszystko wiesz już trochę co jest na rzeczy i o czymś to jest. Za parę lat możesz już mieć niezłe dokonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...