Skocz do zawartości

Gry z Mac OS X'sa


lukasspore

Rekomendowane odpowiedzi

Pamięta ktoś taką fajną grę na Mac OS X'a (w wersji 10.0/10.1/10.2/10.3-nie wiem w której),

chodziło w niej o to że sterowało się takimi ludzikami na platformach otoczonych balonami tak, aby nie zostać zabitym przez kolczastą kulę(balony robiły za tarczę)

W grze były różne power-upy

graig.png

(sorry że obraz taki brzydki ale robiłem go na szybko)

To była jedna z fajniejszych gier mojego dzieciństwa więc bardzo prosiłbym o odnalezienie chociaż tytułu(sam szukałem ale nie znalazłem).

Help me!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak istnieją ostatnio w szkole mnie mac ograł bo grałem z "macem" w "iszachy" i dostałem "ikopa" w "idupe"... Swoją drogą to ciekawe ile ludzi z gm ma maca (pewnie nie wielu).

Niestety w szkole nie mamy tak zaawansowanych gier, zawsze się włącza emulator pegazusa albo windy, żeby pograć w gierki :P Napisz do apple na pewno wiedzą, jestem o tym przekonany gdyż apple moim zdaniem to monopolista i nic nie wypuści nie przesiewając wcześniej przez swoje łapki, taki urok. Ale jak to mówią niech "imac" będzie z tobą użyj "ifindera" przecież on znajdzie wszystko! Bo wszystko co i i mac i jabłuszko jest najlepsze a reszta to shit!

 

 

http://www.apple.com/games/articles/ <--- tu masz gry na maca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...