Skocz do zawartości

Zablokowane Moderacja


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

nie, lista wybitnie glupich wyczynow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prowokuj go, bo naprawdę zacznie wymieniać i zasypie forum bezpodstawnymi zarzutami na tematy o których nie ma pojęcia. Dlatego PoxiPol do redakcji się nie nadaje. Swoimi postami udowadnia, że nie ma pojęcia jak to funkcjonuje i nie umie się zachować.

 

EDIT: Kurde, ale opóźnienie z tym postem :D

 

EDIT2: Ty Pental na mojej osobistej liście jesteś, ale ona nie ma znaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YXE, zarzucasz mi, że moje wypowiedzi są dwuznaczne i że szukam sobie zawsze jakiejś wymówki. Cóż mam więc sądzić o pierwszym punkcie regulaminu?

 

Platyna: :( Nie jestem Pental! I ja, i Poxi, i w sumie - co z tego?

 

Moimi wygłupami na forum chciałem się dowartościować, zawsze czułem się niedopieszczony :( !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez oczywiscie ze nie wiem. W koncu jestem na czarnej liscie Ranmusa ; )

Juz nie raz zostalem opluty, ponizony, itp przez niejednego moda czy tam admina bezpodstawnie. Co prawda bylo to za moich poczatkow na tym forum , co jednak nic nie zmienia.

Siedze tu, gdyz nastawienie wiekszosci ludzi do mnie sie zmienilo, oraz mam tu kilku znajomych.

Wy jestescie perfekt i robicie wszystko co wam kaza, a ja jestem brzydki i glupi co nie ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy jestescie perfekt i robicie wszystko co wam kaza, a ja jestem brzydki i glupi co nie ; )

skoro tak twierdzisz.

 

Juz nie raz zostalem opluty, ponizony, itp przez niejednego moda czy tam admina bezpodstawnie

przypomnij kto i za co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opanujcie sie troche z tymi listami.Najpierw ranmus ma blackliste userow, potem poxipol mowi ze ma cos na wiekszosc redakcji, wspominajac przy okazji o liscie ziutta, a na koniec okazuje sie, ze i platyna, kurde najbardziej kompetentny moderator tutaj moim skromnym zdaniem, ma swoja "liste". Jak skoncze pisac ten post to okaze sie, ze borek ma blackliste userow, a jeszcze jakis user nastepny komplet hakow na redakje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez takich jak wy odechciewa mi się siedzenia tutaj. Już pominę jakikolwiek brak wdzięczności. Ale to jest totalny brak szacunku należnego za robotę jaką odwalamy. Czasem się lenimy, ale jednak odwalamy dla was kawał bezinteresownej roboty. Jedni więcej inni mniej, ale w sumie sporo.

Jak się nie podoba to załóżcie własne forum i prowadźcie je lepiej.

 

Ja miałem zapał do pracy. Sprawiało mi to przyjemność. Pisałem te przykłady, sprawdzałem te PoxiPolowe szajsy, poprawiałem je. I sprawiało mi to przyjemność póki czułem że to się przydaje komuś. Ale Przy takim totalnym braku wdzięczności jak ma mi się chcieć cokolwiek robić...

 

A o tobie Pental nie wiem co myśleć. Póki byłem miły dla ciebie to chwaliłeś moją robotę. Ale gdy zacząłem ci dawać do zrozumienia że jesteś drażniący to zacząłeś mi wytykać że nic nie robię i że moja praca jest do niczego. Czyli co? Wcześniej to było zwykłe lizusostwo z twojej strony? Możesz mnie nie lubić, ale staraj się być obiektywny oceniając czyjąś robotę.

 

EDIT:

Dawidds. Ja nie spisuję nic. To nie taka lista. To jest taka lista którą ma każdy. Po porostu powiedziałem mu ze go nie lubię :)

Przenośnia taka jakby ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys pamietam, pluli gdzies na mnie, bo mnie poprostu nielubili. Marmot, pieter tez wtedy. Nie mam pojecia gdzie i jak, gdyz po prostu wiem ze nie ma po co sie takimi rzeczami martwic.

 

Platyna, mialem o tym pisac, nawet nie wiesz jaki bylem tobie wdzieczny za sprawdzanie moich "szajsow". Wydawalo mi sie wtedy ze ktos zwroci wtedy uwage na moje starania, wiedzialem ze nie od razu, wiec dalej szedlem marszem do przodu. Ty mi widziales jak sie staram, i zadnej wdziecznosci od twojej strony nie dostalem, zadnej nie dostales spowrotem. Proste.

Jedyne co dostalem w zamian to Tymonowe "zobaczymy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poxi, ja się tylko zastanawiam, po co ty ten temat kontynuujesz? Platyna ma rację, na GMClanie jest burdel, nikt i nic tego nie zmieni. I dobrze :) . Zawsze idzie się pośmiać z niektórych postanowień redakcji, chociażby kwestia mimka. Zawraca mi dupę czemu go tak nie lubię, a na drugi dzień po mnie jeździ. Hmm...

 

Platyna, what? Kiedy nie byłem wobec ciebie obiektywny? Do dziś uważam, że razem z Tymonem najwięcej działacie. Po prostu nie mam w zwyczaju się podlizywać innym. Nie lubisz mnie? Ok, to i tak nic nie zmienia. Jedyne, co może wpłynąć na moją opinię o tobie to TWÓJ brak wdzięczności. Nazywać czyjeś przykłady szajsem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA NAPRAWDĘ NIE WIEM, O CO WAM CHODZI.

 

Nie ma sensu tematu dotyczącego redakcji ponownie poruszać. Dostałem bana na GMClanie za przykłady, natomiast za wszelkie prowokacje inni użytkownicy warna nie dostaną. Zrozumiałem po prostu, jak postępuje redakcja i olałem tą stronę. Czasami mam chęć wytłumaczyć dane zagadnienie, może dlatego tu jeszcze jestem. Ludzie, którym dane jest tutaj poprawiać innych nie doceniają wysiłku "przeciętnych" użytkowników, stale narzekają i uważają, że bez nich ta strona by nie istniała. Nie wyobrażam sobie żadnego zlotu GMC. Nikt by się z wami raczej nie dogadał.

 

Nie rozumiem tylko jednego - PO CO KONTYNUOWAĆ TEN TEMAT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Niekoniecznie, sądzę że mam największą siłę przebicia w takim głosowaniu. :)

 

I to jest powód dla którego niektóre osoby ciągle są w redakcji, a niektórych wciąż nie ma.

 

Zresztą obecnie na GMCLANie nie widzę ani jednej osoby która nadawała by się na moderatora / redaktora. Niestety, ale Ci którzy cokolwiek robią to też zarazem najwięksi rozrabiacy, którzy są pierwsi do wyśmiewania i krytykowania innych, do kłótni czy offtopowania. Ktoś, kto robi tylko niepotrzebny bałagan i tworzy niepotrzebne sprzeczki na forum nie powinien być moderatorem, bo moderator ma robić coś dokładnie odwrotnego - takim sytuacjom zapobiegać i łagodzić je w zarodku.

 

Zwracam tez uwagę, że niektórzy nawet jeśli niezbyt często zaglądają do serwisu mają prawa moderatorów ze względu na swoje zasługi, a także żeby mieli możliwość reagowania i jakiegoś wpływu na to co się dzieje w serwisie, w tym m.in. możliwość moderowania forum. Sa to osoby które obdarzyliśmy zaufaniem, na które sobie zasłużyli ciężką pracą. Odebranie im wyróżnienia jakim jest ranga moderatora było by też z naszej strony znakiem, że tego zaufania już nie ma.

 

Co do argumentów, ze ktoś tam kogoś obraził, a ten warna nie dostał. A post został zgłoszony? Bo niestety, ale dziennie piszecie tyle postów, ze większość z nas nie ma czasu ich przejrzeć i czytam często co piąty z nich. Nie jestem w stanie wyłapać wszystkiego, dla tego istnieje guzik "RAPORT". Korzystajcie z niego, gdy zajdzie potrzeba, bo inaczej wasze pretensje są bezpodstawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy nie byłem wobec ciebie obiektywny?

To teraz już przyznajesz że jesteś Pental? Ok to tak:

Kiedy zostałem przyjęty do redakcji i byłem miły to pisałeś w SB że jestem świetną kandydaturą i w ogóle. Chwaliłeś jakiś mój przykład.

Kiedyś napisałem że coś ci odwala to się obraziłeś. Nie zapomnę tego tekstu "Jak na razie to się niczym dla redakcji nie przysłużyłeś".

I teraz są 2 opcje. Albo na początku się podlizywałeś, albo później byłeś nieobiektywny.

 

Ja mimo ogromnej niechęci do ciebie spowodowanej twoim trudnym charakterem (przynajmniej tak mi się dałeś poznać) zawsze twierdziłem, że twoje przykłady są świetne. Zwłaszcza byłem pełen podziwu dla tych warcabów które mimo że miały trochę bugów to wykorzystywały cholernie ciekawe rozwiązania o których bym nie pomyślał (nie pamiętam dokładnie co to było).

 

Ale później zacząłeś zakładać jakieś debilne tematy w dziale z Przykładami i Silnikami. Obiło mi się o uszy że sprawdzałeś nas czy mamy cie za idiotę. Nie wiem czy tak było czy nie, ale to była jakaś dziecinada z twojej strony która wtedy mnie zaskoczyła.

 

 

Zresztą obecnie na GMCLANie nie widzę ani jednej osoby która nadawała by się na moderatora / redaktora.

Ja widzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gnysku nie wiem czemu, ale mimo wysmiewania sie z nowych, i ponizania ludzi proszacych o gotowy kod, jestem gdzies w pierwszej 10 na liscie wyslanych raportow. Wiele z nich lamalo regulamin gorzej niz posty ktore otrzymaly ostrzezenia, lecz widac kazdy ma inne zdanie. O to chodzi we wspolpracy, aby dzielic 1 zdanie ; )

 

Srki Slash, juz nie bede.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zaxxis: Jeżeli zawieszenie konta się przedłuża, to jak Tymon wspomniał - w twoim interesie jest przypomnieć o sobie, nie naszym, bo nie jesteśmy służbą publiczną.

 

To też uczyniłem i zwróciłem się do któregoś z moderatorów żeby pomógł rozwiązać problem.

 

Tymon: Co do tamtych przeprosin, ja jestem w stanie przeprosić za napisanie słowa na k (tylko nie wiem kogo), a ciekawe czy mimek potrafiłby przeprosić za ponad miesięcznego trzydniowego bana ? Zresztą, jak już posuwa się do tego stopnia, by banować bo ma zły humorek, to niech banuje na 3 dni a nie daje perma - chyba takowa możliwość na forum jest :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Na mojej czarnej liście tak naprawdę mało kto jest, ponieważ ostatnimi czasy rzadko wchodziłem na gmclan, więc niektóre dane są lekko nieaktualne. :) Co zaś tyczy się Poxipola, to screenshot wklejony przeze mnie ukazuje posta sprzed pół roku i wtedy Poxipol w moim mniemaniu wydał mi się osobą - jak to ujął Gnysek w poprzednim poście:

są pierwsi do wyśmiewania i krytykowania innych, do kłótni czy offtopowania
Szczerze mówiąc to na początku Poxipola lubiłem, ale w miarę upływu czasu swoim zachowaniem zatracił moje zaufanie. Aktualnie mam do niego neutralno-negatywny stosunek. Trudno mi sobie teraz przypomnieć czemu byłeś / jesteś(?) na mojej czarnej liście, bo nie pamiętam wszystkich faktów, ale coś musiało być na rzeczy.

 

@Pieter: Nie.

 

I to jest powód dla którego niektóre osoby ciągle są w redakcji, a niektórych wciąż nie ma.

A to ciekawe Gnysek. Proszę podaj przykłady, bo bardzo mnie to zainteresowało.

 

Zresztą, jak już posuwa się do tego stopnia, by banować bo ma zły humorek, to niech banuje na 3 dni a nie daje perma - chyba takowa możliwość na forum jest :/
Wydaje mi się, że dostałeś bana na 3 dni, tylko skrypt czasem działa tak jakby się wyłączało konto na czas nieokreślony i trzeba to ręcznie poprawiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna, ja nic takiego bynajmniej nie pamiętam. Może coś ci się pomyliło, wątpię, żebyś miał rację. A, i dobrze, że wspomniałeś o tym uważaniu przez was mnie za idiotę.

 

Redakcja nie od dziś narzeka na swoją robotę, ale z drugiej strony nie docenia niektórych userów. Gnysek dobrze określił GMClan - "Ci, co coś robią, są rozrabiakami". Zawsze uważałem, że ci co są w redakcji są ok, ale nigdy nie zgadzałem się z redakcją, jako grupą użytkowników o wyższej randze. Może dlatego, że taki wśród was bałagan?

 

A no i nie można narzekać tylko na redakcję, są i userzy, którzy się tylko podlizują, nic nie robią i nie obchodzą ich inni.

 

Dla tych "coś robiących" największym problemem jest fakt, że nie trzeba się tutaj znać na Game Makerze, czy być twórczym, bo jakie to ma znaczenie? Wystarczy się podlizywać i być neutralnie nastawionym do reszty. Nie zapomnijmy jeszcze o "czystym koncie". Wiem, co mówię, w końcu to nie moje pierwsze konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah i jeszcze cos do platyny.

Probowalem ci okazac moja wdziecznosc za cala twoja prace, wykazujac zainteresowanie do twojej gry, Triplo Kugel.

Lecz po tym jak zauwarzylem ze ja sie musze starac aby znow cos z ciebie wyciagnac, znow mi zmienilo zdanie o tobie.

 

Wiec jestesmy kwita ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Przecież nie damy posady moderatora / redaktora komuś, kto mimo że robi dużo przykładów / gier i ogólnie pomaga społeczności, równocześnie źle się zachowuje i pisze głupoty, bo wiadomo że będzie wykorzystywał swoją pozycję do własnych celów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Ranmus, niektórzy mają za grosz honoru i nie chcą się podlizywać. Mało się znasz na ludziach.

 

Idąc aktualnym tokiem myślenia - ktoś, kto dostał warna, nigdy nie będzie redaktorem. A jednak, wielu osobom się to udało.

 

Poza tym - jeżeli ktoś broi a coś robi dla strony - wystarczy wysłać mu odpowiednią wiadomość, że od dziś ma się starać, to za miesiąc zostanie zgłoszona jego kandydatura. Trudne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah i jeszcze cos do platyny.

Probowalem ci okazac moja wdziecznosc za cala twoja prace, wykazujac zainteresowanie do twojej gry, Triplo Kugel.

Lecz po tym jak zauwarzylem ze ja sie musze starac aby znow cos z ciebie wyciagnac, znow mi zmienilo zdanie o tobie.

 

Wiec jestesmy kwita ; )

 

Również ceniłem sobie twoją pomoc i porady.

Wiesz jak mi ciężko było czasem powiedzieć ci że twój przykład jest do niczego, żeby cię przypadkiem nie urazić?

Starałem się delikatnie. I poprawiałem je chociaż to do moich obowiązków nie należało. Bo nie mogłem ci powiedzieć po prostu "beznadziejne, zrób lepsze i wróć".

 

Kwita po raz drugi :D

 

 

Widzisz Ranmus, niektórzy mają za grosz honoru i nie chcą się podlizywać. Mało się znasz na ludziach.

Odrobina kultury to nie lizusostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
To też uczyniłem i zwróciłem się do któregoś z moderatorów żeby pomógł rozwiązać problem.

 

Tymon: Co do tamtych przeprosin, ja jestem w stanie przeprosić za napisanie słowa na k (tylko nie wiem kogo), a ciekawe czy mimek potrafiłby przeprosić za ponad miesięcznego trzydniowego bana ? Zresztą, jak już posuwa się do tego stopnia, by banować bo ma zły humorek, to niech banuje na 3 dni a nie daje perma - chyba takowa możliwość na forum jest :/

 

Po pierwsze, moderatorzy nie mają dostępu do wszystkich możliwości blokowania kont - mogą jedynie blokować konta na XXX dni i blokad zdjąć nie mogą, ani ich sprawdzać, zatem jeśli coś jest nie tak, zgłaszaj się do administracji.

 

 

Po drugie, to nie wiem czy wiecie, ale większość z was pluje się o każdego wystawionego warna, chociaż w 90% jest to ewidentne łamanie regulaminu. Nie wspominam o tym, od ilu osób dostaję wiadomości w których mi ubliżacie czy grozicie za wystawienie głupiego warna i to wysyłacie tych wiadomości po kilka, nie mogąc zrozumieć, dla czego to was ukaraliśmy a nie kogoś innego. Nie dziwcie się, że takie osoby dostają bany na stałe, bo mi się nie chce czytać w co drugiej wiadomości do mnie jakim to jestem chujem i jak bardzo jestem pojebany. Skoro ktoś nie umie się zachować i po zwróceniu mu uwagi zamiast się uspokoić dostaje furii, wypisuje głupkowate posty, spamuje w shoutboxie, no to takie konto blokujemy, bo mi się co 5 minut nie chce odpisywać na PW którymi i tak podcieracie sobie tyłek, czy kasować głupich postów w SB i na Forum. A blokada konta takich delikwentów powstrzymuje wystarczająco skutecznie.

 

Dziennie spędzamy naprawdę po kilka, kilkanaście godzin na czytanie waszych wypocin, łagodzenie kłótni i sprawdzanie raportów i zamiast wdzięczności za prowadzenie serwisu jesteśmy ciągle obrzucani błotem i nie ma cie dla nas i naszej ciężkiej pracy żadnego szacunku. Nie dziwcie się zatem, jeżeli my czasem dla was też nie mamy, bo po prostu oddajemy niektórym to co sami od nich dostajemy. Ok, gdyby jeszcze prowadzenie tego serwisu przynosiło nam jakieś profity, to też patrzelibyśmy inaczej, ale tak naprawdę my wkładamy naszą ciężką pracę w ten serwis, za którą nikt nam nie płaci, a zamiast wdzięczności musimy wam ciągle, tak jak w tym temacie tłumaczyć, że nie macie racji i naprawdę większość decyzji podejmujemy dla dobra większości, nawet, jeśli osoba której ta decyzja (warn czy ban) dotyczy, się z nią nie zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to ten temat powinien już dawno być zamknięty. Nie ma tu żadnych wartych uwagi informacji tylko same backstaby oraz skakanie do gardeł bo coś komuś nie pasi w Administracji. Dla sprostowania, administracja jest, była i będzie wybierana spośród koleżeństwa, to nie, jak już ktoś wcześniej wspomniał, "usługa publiczna" (czy jakoś tak) żeby składać tu CV i by każdy miał równe prawa. Prawda w oczy kole i niestety, według mnie jeżeli komuś to nie pasuje, to wcale nie musi tu przebywać. Ludzie tacy jak Ranmus, Tymon, Mimek etc, pracują ciężko by nam żyło się lepiej, oraz by nie zalewała nas masa spamu i dzieci "neo", za co osobiście im dziękuję ponieważ odwalają kawał dobrej roboty, którą większość z was by pewnie nie potrafiła wykonać lub po prostu olała, ale wy i tak swoje by mieć choć namiastkę "władzy" (zbanować czy usunąć kogoś posty itd) i czuć się lepszym od innych, a prawda jest taka, że nie każdy się do tego nadaje.

 

Anarchia.

 

Dla mnie temat uważam jako zakończony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...