Skocz do zawartości

PS2 vs PC


GladiusX

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż tytuł wątku jakby przemawiał sam za siebie nie jest to o czym zapewne myślicie... Raczej chodzi mi o wybór gry. Zbliżają się święta i miałem sobie wybrać grę (Mama rzuca kasę) Nie chciałem zbyt przegiąć i upatrzyłem sobie nawet jak dla mnie niezły tytuł... True Crime New York City... Fajnie, ale mam do wyboru dwie platformy albo PC albo PS2. Ta gra na PS2 jest droższa bo kosztuje 36 zł + koszty przesyłki to będzie z 55 zł razem (Tak, tak myślę o sklepie internetowym) a na peceta ta gra kosztuje... 10 zł!!! oczywiście + koszty przesyłki ok. 27 zł razem. Jednak poczytałem, poczytałem i zrozumiałem że wersja na PC jest konwersją... Co z tego zapytacie? Podobno gra na PC jest dosyć ciężka, Ciężkie sterowanie i ogólnie poszło kilka wad konwersji PC z strony Ceneo. Mam do was prośbę jakbyście mogli (znowu) poszukać na necie jakichś informacji lub po prostu stwierdzić na czym lepiej wyjdę! Cenowo to jest oczywiste ale bardziej interesuje mnie miła rozgrywka ;-) THX za odpowiedzi!!! POZDRO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenin na co polecasz to po pierwsze a po drugie: AMD Athlon 64 2,394MHz, Nvidia Geforce 7300 228 MB (?!) Coś koło tego i 2GB RAMU

 

EDIT: HEHE... Mi się podobają gry GTA podobne, zresztą mam wszystkie części ORYGINAŁY Grand Theft Auto (Te tyuły poprostu mnie miażdżą) VC przechodze już 6 raz, trójke 3 raz, a SA już bodajże 9 raz no i czwórkę 2 razy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Lenin na co polecasz to po pierwsze a po drugie: AMD Athlon 64 2,394MHz, Nvidia Geforce 7300 228 MB (?!) Coś koło tego i 2GB RAMU

 

EDIT: HEHE... Mi się podobają gry GTA podobne, zresztą mam wszystkie części ORYGINAŁY Grand Theft Auto (Te tyuły poprostu mnie miażdżą) VC przechodze już 6 raz, trójke 3 raz, a SA już bodajże 9 raz no i czwórkę 2 razy!!!

 

"AMD Athlon 64 2,394MHz" - nieźle, ale może podaj nazwę

 

 

" Nvidia Geforce 7300 228 MB" - jak można mieć 228 mb ?

 

 

 

 

Kup na pcta, a ogólnie to straszne dylematy masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w True Crime 'a grałem na PC i jakoś nie czułem się nie komfortowo owszem chodzi się wsad a walczy się klawiaturą numeryczną ale ja jakoś przeszedłem całego True Crime 'a kwestia przyzwyczajenia jeśli wygodniej gra Ci się na PS 'ie to kup sobie na PS 'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nie chodzi tylko o przyzwyczajenie ja mam PC, PS2 i PSP na każdym grałem w GTA VC i Liberty a w san na PC i PS2 i nie ma porównania nie chodzi o sterowanie ale np. cheaty trainery a drugie gdyby ktoś grał na PSP to by od razu by mu się odechciało bo troszkę inna fabuła niektóre misje się zmieniały czy w ogóle mniej rodzaju aut czy motorków itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówiłem że nie ma jeżeli napisałem tak to przepraszam ale chodzi że jest ich znacznie mniej a zwłaszcza na psp, i powiedz mi czy są trainery do gta na ps2 i psp?

 

Oczywiscie, nie ma wiekszej radosci w grze niz zespawnienie sobie nieskonczonej amunicji do rakietnicy i bezstresowe przechodzenie calej gry bez cienia wysilku. :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...