Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

sam to bedziesz animował?

Prawdopodobnie tak, kosci są już gotowe a wagi ustawione może będzie trzeba dodać z jeden lub dwa poly dla lepszej transformacji

Trzeba przyznać lion, że się wyskillowałeś przez ostatni rok. Zarówno w 3D jak i w 2D.

dzięki, Choć jak dla mnie wciąż jestem w tym beznadziejny :/

Z animowaniem low poly zawsze jest problem, ale widzę że sobie i z tym poradził bo już w jakiejś pozie jest ta postać.

I takie drobny detal jak futerko na poliku to cieszy biggrin.gif No ale twarz ma chyba teksturkę mniejszej rozdzielczości?

o dziwo oczy i usta są osobnym meshem dla animacji mimik w troszkę wyżej rozdzielczości od reszty

 

tak to wygląda

Tex_basef.pngtex_face_base.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności
Super kolorki. Obserwuję Cię od dłuższego czasu i kurde robisz ######ście klimatyczne rzeczy, ale nigdy ich nie kończysz. Weź się w garść. B)

 

kurdele, dzięki wielkie za dobre słowa, zawsze motywują w jakimś stopniu. No właśnie w tym projekcie chciałbym poraz pierwszy mierzyć siły na zamiary i kto wie, może coś z tego będzie. Nie potrafię trzaskać pięknymi grafikami jak z rękawa, więc wykorzystam bardziej technikę znaną z Proteusa. No i wciąż zastanawiam się jak robić to całe lądowanie na planetach itd. Czy cała planeta renderowana by była w odrębnym roomie, który wczytywałby dane z ini o planecie na jakiej zachciało nam się wylądować, czy może spróbować wszystko jakoś dziabnąć w jednym roomie? a0pm2l.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

no i tak w sumie jest. Losowany jest jakiś kolor, który staje się zmienną globalną no i poszczególne elementy wykorzystują dane o tym kolorze we własnym zakresie. I tak np. kolor dolnej części gradientu nieba pokrywa się z kolorem mgły, a powierzchnia i jej struktury bazują na tym kolorze, ale co nieco przeinaczonym

 

ps. nom, to 3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

tak, to ta sama gra. A tutaj beznadziejne concept arty do gry kolegi

concept4.pngmockup.pngconcept222dcc.pngr.png

Ech przydałby się jakiś Wojzax dobra rada :c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Pierwsze trzy są superfajne klimatyczne, dobrze by było jakby fajnie to zanimować wszystko i będzie super artystyczna gra polecam takie pikselki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

6y93vl.png

fixed. Pan wygląda jak Jacek Soplica, co jeszcze bardziej utwierdza mnie w przeczuciu jakbym oglądał staranną pracę Propa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

lepiej troche, ale wez w ogole tło nie rysuj na czarnym tylko jakims szarym, neutralnym, latwiej bedzie to ogarnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Oto pamperek do mojej gry i z mojego avatara w pełnym gwiezdnym majestacie

9ip31o.png

TAK WIEM NEONSCULL I W OGÓLE, TO CZYSTY PRZYPADEK

edit: postanowiłem obrać taki styl dlatego, że kocham stare kiczowate sci-fi, vintageowe kolory i minimalizm pixelartowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto pamperek do mojej gry i z mojego avatara w pełnym gwiezdnym majestacie

9ip31o.png

TAK WIEM NEONSCULL I W OGÓLE, TO CZYSTY PRZYPADEK

edit: postanowiłem obrać taki styl dlatego, że kocham stare kiczowate sci-fi, vintageowe kolory i minimalizm pixelartowy

Ale mógłbyś dorobić zarysy rąk, ta dłoń jak znaczek firmowy wygląda.

edit:

już rozumiem, paint mi wszystko wyjaśnił

x957fc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

bardzo fajna poza i nogi, chociaż myślę, że lekko za bardzo jest wychylony do przodu, żeby mógł się tak utrzymać w pionie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...