Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

4y77.jpg

 

Myślę o grze-horror i żeby był lepszy klimacik spróbowałem dać do gry ręcznie rysowaną grafikę. Czarno-białe, żeby było bardziej "mhrocznie", tylko nie wiem czy elementy za bardzo się ze sobą nie zlewają. Co o tym myślicie? Może być gierka o takim wyglądzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

4y77.jpg

 

Myślę o grze-horror i żeby był lepszy klimacik spróbowałem dać do gry ręcznie rysowaną grafikę. Czarno-białe, żeby było bardziej "mhrocznie", tylko nie wiem czy elementy za bardzo się ze sobą nie zlewają. Co o tym myślicie? Może być gierka o takim wyglądzie?

mi sie marzy gra typu point-and-klick, mam ######ste do tego pomysły, o demonach.. jak chciałbyś takie coś zrobić to uderzaj, byłby to wtedy mój priorytetowy projekt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieoczekiwany błąd zabawy z Ray Tracingiem na shaderach w Unity3D (w GMie też tak można :D)

stratos_screenshot.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pyi2.jpg

8lyl.jpg

Simo Häyhä, pseudonim biała śmierć. Fiński strzelec wyborowy, najskuteczniejszy snajper w histori, w czasie wojny zimowej z sowieckim najezdzca zastrzelił ponad 700 czerwonoarmistów. Budził u rosjan taki postrach że rodziny w moskwie dla pewności nie stawali przy oknie Co ciekawe nigdy nie używał celowników optycznych, tylko muszka i szczerbinka, a to po to żeby nie podnosić tak wysoko głowy. Na rysunku scena z 6 marca 1940 roku, kiedy pocisk wroga rozerwał mu pół twarzy. Simo nie byłby sobą gdyby przed utratą przytomności nie zastrzelił człowieka który go postrzelił. Przeżył postrzał, umarł w 2002 roku w wieku 96 lat.

jest tu jakiś cwaniak? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po wojnie spytali go jak to możliwe co robił, powiedział krótko: praktyka. Ogólnie Rosjanie nie weszli nigdy do finlandi, tzn nie zagościli się, fini, gdzie większość mężczyzn była myśliwymi, znali swoje lasy, śmigali na nartach, i strzelali jak wariaci rozpieprzyli tak morale czerwonych że tamtym przeszła ochota na bójkę. Simo z chłopakami upodobali sobie strzelanie do rosjan ogrzewających się przy ogniu (temperatura tej wojny to mniej wiecej od -20 do -40 stopni), w koncu nie wiadomo ilu moglo zginąć z zimna, woląc to niż wystawić się na strzał. Ruscy polowali zreszta na niego, doslownie naloty zrzucali, wysylali jakies specjalne odzialy, snajperow itp. Do momentu jak Simo ustrzelił 707 chyba rosjan - udało sie jedynie przypalić mu lekko płaszcz. Dopiero ta kula w twarz powstrzymała niesamowitego kill streaka.
Warto o nim poczytać generalnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

ładnie tak obce nacje wychwalać? o kraju kwitnącej cebuli byś coś wspomniał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wychwalam zaraz? :D ale jak strzelać to do ruskich najeźdźców w obronie ojczyzny :D

fajnie - jak sie czyta o histori - jest wiedzieć ile może nieraz zrobić jeden człowiek, i nie mówie o zabijaniu ruskich oczywiście, generalnie jestem bardzo przeciw wojnom, ale były takie postacie, i to w niektórych etapach histori w ilościach hurtowych (co warto zaznaczyć BARDZO często u nas w Polsce) - co takie rzeczy odpieprzali że nie mieści się w moim wyobrażeniu możliwości ludzkich że to realne, a jest jak widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość musiał być kawałem zimnokrwistego skurwisyna za przeproszeniem (taki był w tamtym czasie finlandi potrzebny) i podejrzewam że długo nie rozpaczał, a jeśli już to nad tym że musi sie hospitalizować a nie polować na ciężkozbrojnego zwierza :)

edit.

jak ktoś nie zauważył dokleiłem zdjęcia i Simo i rotmistrza Pileckiego na poprzedniej stronie w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Kiełbasa, czemu to co rysujesz ma brzegi jakby było wycinane przez osobę z parkinsonem, albo przeze mnie rano w niedzielę?

bo to nie pixel-art tylko bazgranie w paintcie pencilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...