Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

bla bla, ale spamujecie.

Ładny koń, ale nie przemawiają do mnie koła, nie wyglądają zbyt dynamicznie. Chusteczka wystająca z pudełka jest straszna, wygląda jak blacha. Co do reszty, mam ambiwalentne odczucia, co to są te krążki na ceracie?

Co do całego stołu - nie wszystkie rzeczy mam wrażenie rzucają cień, np. cerata na nogi stołu, nogi stołu na podłogę, ta wieża na ceratę - chyba ze jest bardzo jasny ten cień. I proporcjonalnie to chyba jest bardzo mała paczka na chusteczki, wydaje się być za mała w stosunku do stołu.

 

 

@Exigo - wspaniałe to jest. Ciekawe, jak by było z kolorami. I ten tunel w innym dziale też ekstra, detal, kompozycja, światło, klimat.

 

@Szmalu - co to jest Ty mi powiedz, nie umiem się nawet do tego ustosunkować. Mierzi mnie kolorystycznie, ale w sumie tego typu grafika może być taka krzykliwa. Ale nie wiem co to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie lepszym efektem nie są modele lecz tekstury.

Ja tam myślę że to dzięki renderowaniu (Niestety który troszkę i tak nawalił bo nie chciało mi się dzielić ratusz na 2 cześć (alpha i solid) przez co musiałem go wyrenderować bez rzucania cieni :P)

Sam nauczyłeś się modelować, czy jakiś kurs?

tak sam się uczyłem plus jakieś randomowe filmiki z internetu gdy chce jakiś konkretny efekt uzyskać a nie umiem go wykonać :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz będę marudzić - ech, czcionka jest z innej bajki, zupełnie. Oko jest jedno i do tego dziwne, poniaste, nikt się na początku tego nie spodziewa, jeszcze oko jest zniekształcone mimiką - 10 minut patrzyłam się i zastanawiałam co to - daj oba, jeśli już. Teraz wygląda jak ucięte, jakbyś pokazał połowę rysunku. Naćkane rzeczy, z różnych stylów, trochę pixel, trochę to oko wektorowe, z jakimś niedbałym halo, ten fiolet taki mocny ... nie przemawia to do mnie. Może tą harfę/bramę dać symetrycznie po bokach, a po środku oczy, albo co. Albo w ogóle bez oczu, albo zrób je też pixelowe.

Drugi projekt nieco lepszy, ależ też do końca nie wiadomo co to, to za pazurami jest już zupełnie nieidentyfikowalne. kompozycyjnie to leży - muszę przyznać że to nie jest dobra reklama dla tak ładnej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Morro, a ile razy westchniesz w trakcie obrotu? maksymalnie raz. Poza tym chyba obrót jest za wolno puszczony, bo widać niedoskonałości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja nowa i długa z obrotem

 

QERJZKB.gif

jest gitara :thumbsup: tylko oddech mu spowolnij troche bo jak po bieganiu sapie (ten pierwszy, po obrocie dobrze oddycha)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...