Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Pierwsze akwarelki zdatne do pokazania, aczkolwiek słaby aparat i wyszły słabe kolory:

 

ZeJBxtY.jpg

Ix4OCKJ.jpg

ładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biały tusz akurat jest upierdliwy (niekiedy na różnych skórach generalnie jasne tusze lubią że tak się wyrażę s****ć, ale to w pierwszym tygodniu-dwóch, i wtedy sie narzuca kolejną warstwę jak się zagoi aż do skutku. A w końcu , w skrajnych przypadkach po 3-4 razach skutek będzie). Ale czarny i większość innych tuszów nie robią fochów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie ostatnie prace zacne.

Aston Martin jakimś tuszem czy tak wyszedł ołówek, zabawa kontrastem? Wspaniały jest błysk znaczka na masce i krata u dołu, pod tablicą rejestracyjną - mistrzowski detal. Dla odmiany ta nad deską trochę gorsza, ale ujdzie. Czemu to takie fioletowe, weź zrób ładniejsze zdjęcie.

 

A skrzynka ładna, schludna, ciekawy kształt, pokusiłabym się tylko o zrobienie tych elementów fioletowych w węższy i płytszy groove i niech może będzie na nich cień, bo są płaskie - ani nie widać, czy są półokrągłe, czy jednak kanciaste i powinny mieć zaznaczoną krawędź. Czy to po srodku to miejsce na kopytko by otworzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie ostatnie prace zacne.

Aston Martin jakimś tuszem czy tak wyszedł ołówek, zabawa kontrastem? Wspaniały jest błysk znaczka na masce i krata u dołu, pod tablicą rejestracyjną - mistrzowski detal. Dla odmiany ta nad deską trochę gorsza, ale ujdzie. Czemu to takie fioletowe, weź zrób ładniejsze zdjęcie.

Tak wyszedł ołówek, nie bawiłem się kontrastem :twisted:, tak w ogóle to dzięki za ocenę :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Takie tam modeliki, miałem ochotę troszkę się pobawić w blenderze

0001z.png

oczywiście nadal nie jest to bazowane na tej bajeczce tylko wszystko inwencja własna? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście nadal nie jest to bazowane na tej bajeczce tylko wszystko inwencja własna? :)

A czy gdzieś napisałem że te konkretne modele nie bazóją na kreskówce?

Ale jeśli czepiamy się takich szczegółów to "samochód" jest moim własnym pomysłem (choć wiem ze nie specjalnie oryginalnym) :P a kto siedzi w środku zawsze można zmienić jako że kierowca a "samochód" to osobne modele :)

Chcę zobaczyć to w grze :D

Kto wie może i zobaczysz ale niestety na razie jestem zajęty inna grą :3

edit:

000C1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
To już jest stereotyp, nie każdy Brony fapie do kucyków - wręcz inaczej: niewielu to robi.

 

>czas da bolodupną dyskusję o mlp

niewielu to już więcej niż 0 :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...