Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

stopa za mała, ręka za długa

 

no i bałeś się że zepsujesz twarz, to dałeś maskę

 

A tak serio, to fajne, ale ta druga ręka jest właśnie jakaś taka dziwna, jakby wygięta w łokciu w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
stopa za mała, ręka za długa

 

no i bałeś się że zepsujesz twarz, to dałeś maskę

 

A tak serio, to fajne, ale ta druga ręka jest właśnie jakaś taka dziwna, jakby wygięta w łokciu w drugą stronę.

akurat z male twarzami nie mam takiego aż problemu, taki design po prostu (nie mój)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być nienaturalnie szczupły..mogłem przesadzić;p

 

W ogóle te postaci mają karykaturalne kształty, w sensie głowa jest zawsze zbyt wielka, jest to jakiś sposób przerysowania, ogółem ciekawy, chociaż o ile w panów się to fajnie prezentuje, to kobietka ma zespół Turnera, jak nic. Trudno mówić tu o za małych barach, gdy głowa i szyja są ogólnie tak duże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@propa: imo lepiej niech się trzyma jednej konwencji, jak wszyscy duże głowy i grube szyje to wszyscy :P

 

tumblr_mmad3b8LOA1s5hq6ho1_1280.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

tym razem bez żadnych referek, próbuję pojąć jak działają kolory ^^

 

tumblr_mmfutile3A1s5hq6ho1_1280.jpg

 

ofc wip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieniowanie na tej pracy rox

 

@Adriann super wygląda. Powiedzno mi tylko, jak Ty planujesz to zrobić, żeby potem się wszystkie obiekty (o ile będą tą samą techniką rysowane ofc) nie mieszały ze sobą? Jak zamierzasz je rozróżnić? Bo to jest mój problem przy rysowankach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANtY Pan z psem powinien mieć na sobie 2 źródła światła. To które jest oraz... to z przodu. Jest na tyle silne że powinno być je widać na jego prawym policzku.

Światło pochodni też pada trochę dziwnie, bo jest na tej samej wysokości co miecz. Powinno rzucać inny cień, no i chyba bardziej go oświetlać. Może jeszcze dachy mają zbyt jaskrawe odcienie.

To tyle ode mnie. Czepiam się szczegółów, ale policzek popraw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Threef: te światło z przodu jest zasłaniane przez ścianę i do gościa z psem nie dociera, a tam z tyłu to jak pisałem wip :P jeszcze będę tam walczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adriann: Bardzo mi się podoba (babka karłowata jak inni powiedzieli). Przypomina mi cutsceny z gry "Outlaws". :)

@Van AntY: Bardzo ładne, jednak miecz mi trochę dziwnie wygląda. I prawa (lewa?) ręka gościa z pierwszego mogłaby być ociupinkę oświetlona.

@Bedziom: No, rzeczywiście się zlewa. Myślałeś o zmienieniu jasności niektórych przedmiotów? (Już miałem powiedzieć pokolorowaniu. D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...