Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

Tyrion, szkoda ze nie książkowy (na tym etapie już bez nosa, z różnokolorowymi oczami od zawsze), ale narysowany elegancko. Najmniej podobają mi się włosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zazdroszcze wam mozliwosci graficznych, i Propa nigdy nie przestanie mnie zadziwiac jego tatuazami...

Ale pochwale sie fotografia, jak zwykle. W koncu jakiegos czleka zlapalem:

http://poxiphoto.posterous.com/

 

Danke shon. Ide z powrotem na sporadyczne przegladanie tego tematu :P Ale bede czytal, i mylo myslal o osobach co spogladna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

a, o lol, teraz jak sie przyjrzałem to faktycznie klęczy, tam ciemno jest, no to cofam co mówiłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robie taki myk (to samo w poprzednim arcie zresztą) że nogi są zlane z cieniem żeby nie było widać stóp, taka o zgrabna metafora i motw z mojego snu :D Ale fakt musze odrobine rozjasnić przynajmniej lekko kontur od kolan w prawo bo bez przybliżenia centralnie tego nie widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Pomyślałem, że zrobię nowe avatary postaci do rune masters, zaczynam od knighta:

 

tumblr_mjz5xqJbOp1s5hq6ho1_400.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świeci mu przy samej japie ale za japą, dlatego pół ryja oświetlone pół nie. Ubrania wyglądają słabiej niż reszta zgadzam się. a oko gdzie za małe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hitman.png

 

Witam, ostatnio bawiłem się w paincie, takie tam dziecinne zabawy :D No coś wyszło, oceniajcie myslę, że po przeróbkach nadało by się do platformówki... Trochę krytyki nie zaszkodzi, bo widziałem jakie prace umieszczacie w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmyte nie ze względu na teksturę, ale upchane coordy uv na rzecz innych części ciała. Było to zamierzone. Zresztą, chodzi o kolejność "na co najpierw patrzę", i dostosowanie detalu. Najpierw są cycki, potem twarz, przerażająca ilość świecących oczu, zęby, itd. Nogi w tym przypadku są najmniej ważne po tym przez co przechodzi obserwator. Problem rozmycia pewnie jest wyolbrzymiony ze względu na złe ujęcie.

W każdym razie dzięki za uwagę, widocznie przegiąłem, przyznaję, rozmyte. ; )

Btw. Polecam pobranie triala Marmoset Toolbag. To taki viever do next-genowych modelów. Po prostu wrzucacie model, podpinacie tekstury, i nie musicie się opierać na samych zrzutach. No i fajna zabawa suwakami od shaderów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...