Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jako że ktoś mi wspomniał że za bardzo do skamieniałem twilight podobne to zmieniłem :) w końcu nie chcę popaść w konflikt z prawami autorskimi

wooden.png

jeśli nie chcesz popaść w konflikt to hmm jakby to delikatnie ująć - pozmieniać musiałbyś dużo więcej, to co ALT wrzucal (wózek skamieniały koń i drzewa z zębami) kojarzy się zbyt oczywiście.

A co do samego stylu - też mi się nie podoba, nie wiem może dla tego że za czasów mojej odległej i pięknej młodości się oglądało Batmana, Spidermana, Himena, Dajmosa, Dragon Balla (w gorszy dzień może i pokemony :D) a nie jakieś kucyki, ale co ja się tam znam

edit. nie sądziłem ze to kiedyś napisze ale wolałem już to spamowanie kobietami-kotami ;')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe teraz każdy sobie coś znajdzie bo łatwiejszy dostęp i nie trzeba sie zdawac na tv wiec tym bardziej moda dziwi , moja siostra ma 9 lat i też woli batmana od kucyków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ale co do tamtych rzeczy to i twórcy serialu wzorowali się na rzeczach które już istniały takie drzewa to nic nowego taki motyw był choćby w kaczych opowieściach nie dokładnie ale tak samo moje drzewa nie są dokładnie takie same co do kuca koń jak koń nic niesamowitego

elemety w moje grze są podobne lecz nie takie same

 

a jeśli chodzi do grafikę to też bym się kłócił z tymi kucykami 90% gier na psx czy n64 jak i pc wczesne przygodówki 3D miały zbliżoną grafikę więc argument zbyt kolorowa bo kucyki jest śmieszny :)

 

Nie wiem jak wasze ale moje czasy to królik bags kaczor donald kacze opowieści moto myszy z marsa maska itp.

 

asdf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzywe oczy, fajny ale chyba nieco przesadzony materiał bluzki, dłoń słabo. Dużo rysujesz?

Zdjęcie robiłem kamerką internetową trzymając kartke i trochę się "przekrzywiła", rysuję od dawna ale z przerwami, ostatnia trwała kilka lat nie licząc kilku może kilkunastu rysunków heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem pójść za waszymi radami i poprawić dramatyczny i paintowy wygląd tego pinballa, którego robiłem. Mam nadzieję, że wygląda to teraz lepiej, ale jeśli dalej jest coś źle, to ofc poprawię.

Na razie mam tylko menu.

 

Stare:

pinball4.png

 

Nowe:

bbpinball.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ale co do tamtych rzeczy to i twórcy serialu wzorowali się na rzeczach które już istniały takie drzewa to nic nowego taki motyw był choćby w kaczych opowieściach nie dokładnie ale tak samo moje drzewa nie są dokładnie takie same co do kuca koń jak koń nic niesamowitego

elemety w moje grze są podobne lecz nie takie same

 

a jeśli chodzi do grafikę to też bym się kłócił z tymi kucykami 90% gier na psx czy n64 jak i pc wczesne przygodówki 3D miały zbliżoną grafikę więc argument zbyt kolorowa bo kucyki jest śmieszny :)

 

Nie wiem jak wasze ale moje czasy to królik bags kaczor donald kacze opowieści moto myszy z marsa maska itp.

 

asdf.png

Moim zdaniem to odbiega od reszty twoich grafik. Za bardzo okrągłe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...