Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

powlj.jpg (koszmarna zagadka była z rozmieszczeniem tego wzoru na ciele, chodzi o obrót w tułowiu który w pierwszej wersji zmieniał(by) tatuaż w twistera. Plus ograniczenia co do wysokosci i niskosci ;) Co sie udało z anatomią wynegocjować to lekkie powiększenie głowy i symulacja lotu samolotów przy ruszaniu tułowiem o mocno kąty i podnoszeniu ręki w górę, ale kombinowanie i odbijanie kolejnych wzorów trwało nie wiele krócej niż samo dziabanie)

jeszcze takie coś ale to nie mój wzór. Nie lubię kopiować:

labr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie niedopracowane cycki i jeszcze mniej dopracowane tło:

escet.png

sendspace bo z imageshack usuwają wafle:

http://www.sendspace.com/file/ln1tn1

 

zły dzień nawet cycków mi się nie chce dopieszczać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cycki bardzo fajnie się zapowiadają.

LionX - zabawne te roślinki, takie psychodeliczne origami, tylko pieniek inny nagle. Tekstury na kamienie (to kamienie są?) dałabym bardziej wyraziste, kamyki mają więcej bruzd, kropek, ciapek, mchu itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawne te roślinki, takie psychodeliczne origami
Nazywa się to modele low poli :3

 

tylko pieniek inny nagle.
bo to pieniek nie kwiatek :)

 

Tekstury na kamienie (to kamienie są?) dałabym bardziej wyraziste, kamyki mają więcej bruzd, kropek, ciapek, mchu itd.
w grze rzeczywiście mają inną texture ale bez bruzd czy mchu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Exigo Dzięki ale nie trzymam się low poly bo chce a dlatego że jeśli zamierzam swoja grę zrobić w GM to muszę, jak wiadomo Game Maker nie jest idealnym narzędziem do gier 3D :)

 

a kolory i textury są takie jakie powinny bo już do czego nawiązują

Nie przesadzaj. Od wersji GM8.1 GM potrafi wyświetlać dużo więcej polygonów niż wcześniej, sam nie mogłem się napatrzeć na ilość FPSów jaką miałem tutaj:

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=29616 oscylacje 400-500FPSów, po wyłączeniu fizyki jest 700FPSów.

Teren ma 196608 trójkątów. Btw nie dałem tam foga by ograniczyć widok z powodu ilości poly. A z tego powodu by ukryć zapętlenie się terenu.

 

Twoje modele to gruba przesada ile one mają, mniej niż 100 trójkątów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj. Od wersji GM8.1 GM potrafi wyświetlać dużo więcej polygonów niż wcześniej, sam nie mogłem się napatrzeć na ilość FPSów jaką miałem tutaj:

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=29616 oscylacje 400-500FPSów, po wyłączeniu fizyki jest 700FPSów.

Teren ma 196608 trójkątów. Btw nie dałem tam foga by ograniczyć widok z powodu ilości poly. A z tego powodu by ukryć zapętlenie się terenu.

 

Twoje modele to gruba przesada ile one mają, mniej niż 100 trójkątów?

 

Super ale to nie są wszystkie elementy które będą w grze, plus niektóre elementy powtarzane są wielokrotnie np drzewa, a gdzie AI, gdzie cała logika do gry?

 

Co do twojego exampla cytuje:

Moje ray castingi są wolne i na dłuższą metę by nie wystarczały, gdyby było więcej obiektów.

 

wiesz kwiatki, konar, kamienie czy kryształki to mały element więc nie potrzebuje by były nie wiadomo jak detalicznie plus w wielu grach po prostu stosuje się bilbordy

 

chyba się moje modele nie podobają trudno może jak skodze cała grę zmienicie zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimum 3. Mało jest silników obsługujących quady lub liczniejsze polygony (takie modele mniej ważą). W takim przypadku (np. w trakcie wczytywania) i tak jest dzielony na trójkąty. Takie wielo-polygony, głównie quady, używa się np. modelując obiekty typu hard surface ze względu na ładne dostosowanie się do siatki modyfikatora wygładzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...