Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

czy demo zdąży wyjść dzisiaj w nocy to zależy ile zdąrze zrobić zanim mnie zabierze do spania, brakuje baaardzo mało, ale przy takiej dużej grze nawet mało to całkiem dużo

edit.

http://warsztat.gd/screen/12273

albo ja działam w przyspieszonym tempie albo to świat zwolnił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Make up z innym rzutem i prototypowym HUDem

http://www20.speedyshare.com/gBBFE/download/make-up.PNG

niestety nie podoba mi się. losowa grubość konturów i zupełny brak cieni powoduje, że to wygląda jak wyklejanka jakaś

 

...chyba że tak miało być a ja o tym nie wiem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza sesja zbrush z playlistą growych soundtracków high fantasy. Po paru h.

axe_showcase.jpg

Jak jutro nie zapomnę, zrobię polypainting. Przy odrobinie szczęścia wykonam l-poly i wypalę wszystkie mapki. Jeśli natomiast stanie się cud wrzucę to do jakiegoś skyrima, czy coś w tym stylu.

Btw. zna się ktoś na w.w. modowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Wiem, że wyjadę z tym poraz setny, ale dobrze by było jakbyś dodał takie zacieniowania dookoła ekranu, albo gdyby HUD rzucał cień na ekran gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie podoba mi się geometria właśnie... Jest za bardzo pofałdowana i wygląda... własnie to nie wygląda - kowal bez skilla ^^

Bardziej przypomina ogon Aliena (tego z filmu), w ogolę gdybym zobaczył coś takiego w grze to bym trochę się uśmiał. Dlaczego musiałeś dodać te wypierdki?! Początek jest nawet fajny (ostrza), ale reszta to w ogóle nie powinna się pojawić... Zatem jak na mój gust to nie wygląda na broń, nawet jak na fantasy. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jeszcze nie widziałeś skyrimowego uzbrojenia. Tam dopiero są wypierdki, szczególnie z grupy "starożytne", czy niektóre artefakty. Niepraktycznie wyglądające. Mniejsza z tym. Generalnie na tym klimacie się wzorowałem. Ale ok, absolutnie cię rozumiem, dlatego też postaram się następnym razem opanować z frędzlami.

I tak nic nie powstrzyma mnie przed ukończeniem tego axe-a. ; )

Po za tym niezmiernie ci dziękuje za wysiłek włożony w treść posta, co jest rzadkością w tym temacie jak coś wrzucam. Plus. ; D

 

@Edit: Btw. faktycznie, krew zalewa próbując zrobić sensowną topologję z tymi wywijasami. - Tak z technicznej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jeszcze nie widziałeś skyrimowego uzbrojenia. Tam dopiero są wypierdki, szczególnie z grupy "starożytne", czy niektóre artefakty. Niepraktycznie wyglądające. Mniejsza z tym. Generalnie na tym klimacie się wzorowałem. Ale ok, absolutnie cię rozumiem, dlatego też postaram się następnym razem opanować z frędzlami.

I tak nic nie powstrzyma mnie przed ukończeniem tego axe-a. ; )

Po za tym niezmiernie ci dziękuje za wysiłek włożony w treść posta, co jest rzadkością w tym temacie jak coś wrzucam. Plus. ; D

Nie grałem w Skyrima i jakoś mnie do niego nie ciągnie. :P

A co do axe'a, kończ - przynajmniej portfolio ozdobisz o nową prackę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...