Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@Morro - :D bardzo trafnie. Właśnie się zastanawiam czyją mu twarz dać...

@Propa - no i popsułeś mi szyki, wstawiając cycek, ale nie mogę się gniewać, bo ten cycek jest taki, taki...no nie można przejść obok niego obojętnie :D Bardzo fajnie, że pomarszczona brodawka.

@Wojzax - wcale nie wydaje mi się, byś nie potraktował tego należycie, jest na bardzo dobrym poziomie komiks. To że twarze są chwilami takie bez wyrazu jest bardzo trafne i mi się podoba, a drobne niedociągnięcia - bez przesady, to jest komiks, z zasady ma być uproszczony, i tak jak na komiks dajesz cieniowania nadto.

Co do oświetlenia, to tylko zmieniony kontrast został, trochę zmniejszyłam, by wyrównać blaski, bo się świecić zaczęła jakby była z metalu zrobiona, ludzka skóra nie daje takich odblasków, chyba że jest mokra... w sumie robię ten rysunek nie mając żadnej wizji, co i tak idzie niexle jak na rysowanie z głowy;P Pomysł z "sercem" przypadł mi do gustu:

 

parka_steps2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ten koleś z tym uśmiechem i włosami wygląda jak ten zły (Hades?) co miał dwóch takich przydupasów śmiesznych z bajki o Herkulesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe animacje swoją drogą w tej grze co pokazałeś. a to wyżej to taka moja interpretacja wróżki zębóżki, już sobie chadza, pluje krzyczy, jeszcze pare animacji i do dema suke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe animacje swoją drogą w tej grze co pokazałeś. a to wyżej to taka moja interpretacja wróżki zębóżki, już sobie chadza, pluje krzyczy, jeszcze pare animacji i do dema suke :)

Tak animacje są genialne. Koleś co gra specjalnie dawał się atakować by zobaczyć wszystkie animacje potworków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo wrzucilem screena za szybko, tutaj głównie jest asfalt który ładnie sie porusza w zależnosci jak szybko jedziemy i po którym pasie itp. i tego na screenie nie widać. dojdą efekty i ogólny picing wrzuce to samo bez fallstartu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...