Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pierwszy raz spędziłem nad texturą więcej czasu niż godzinę, oto efekty. Nie miałem pędzla typu rozjaśnianie ściemnianie i smużenie bo robiłem to w paint.net :/ ale jakoś dałem radę. Na modelu niestety z bliska nie wygląda to dobrze bo textura jest w małej rozdzielczości.

Edit: Almost done

SturmgeschutzSkin2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz spędziłem nad texturą więcej czasu niż godzinę, oto efekty. Nie miałem pędzla typu rozjaśnianie ściemnianie i smużenie bo robiłem to w paint.net :/ ale jakoś dałem radę. Na modelu niestety z bliska nie wygląda to dobrze bo textura jest w małej rozdzielczości.

Edit: Almost done

SturmgeschutzSkin2.png

czemu to takie ładne? :) pokaż jak wygląda czołg ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Huder: teraz to musisz pokazać czołg w tym wdzianku texturowym :D

 

@temat: kuzyn namówił mnie, żebym narysował design ubranek dla lasek, czyli coś w czym mam zerowe doświadczenie (ani kobiet nie rysuje, ani tez na ubraniach się nie znam) ale co tam, raz się żyje

 

Jak widać pozy, ubrania, wszystko z wyobraźni. ehh

 

female%20cloth%20design.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jesteś niewymiarowy, człowiek to człowiek jeden chudszy drugi grubszy.

No i wcięcie w talii jakieś dziwne

U mean gorset? :D

 

Grunt to znaleźć dobrą modelkę, większośc tych zdjęć z google to zwykli fani tej mody a nie modele. Jak np Terrorcat, Mistabys czy Triplesix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Huder: mu chodzi o ch**ową anatomię w mojej pracy, przynajmniej tak mi się zdaje. Jak się lepiej nie zna anatomii to takie są efekty :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Bierzesz pierwszy lepszy podręcznik do anatomii dla lekarzy i dowoj!

Jak rysujesz z wyobraźni to nie bierzesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Uwierz mi, że uczenie się zajmuje czas, uwierz mi również, że po "przejrzeniu" książki z anatomią mięsni nie będziesz nagle napierdalał wszystkiego poprawnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic tak nie nauczy rysowac poprawnie czlowieka jak rysowanie czlowieka (nie foto referencja, tylko stawiasz modelke modela na krześle stołku podłodze, dajesz jej/mu piwo żeby nie marudziła/ł i rysujesz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Zdecydowanie mniej niż nauka z referencji i zdecydowanie mniej niż "rysowanie z wyobraźni". I nie mówię tego o tak o, tylko z doświadczenia. Zrobisz i tak jak chcesz, ale mówię Ci ANtY, spróbuj!

Jedyne co mnie tu martwi to to, że wydaje ci się, że ja się z książek nie uczę (chociaż przyznam, że niewiele póki co), no i według mnie wcale zdecydowanie więcej to nie da niż photo studies.

 

@propa: taa, nie w każdym kręgu znajomych chętnych na modele jest na pęczki, a jak się mieszka w mieścinie 20k mieszkańców, gdzie nie ma niczego to ciężko o szkółkę/kółko artystyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie tu martwi to to, że wydaje ci się, że ja się z książek nie uczę (chociaż przyznam, że niewiele póki co), no i według mnie wcale zdecydowanie więcej to nie da niż photo studies.

 

@propa: taa, nie w każdym kręgu znajomych chętnych na modele jest na pęczki, a jak się mieszka w mieścinie 20k mieszkańców, gdzie nie ma niczego to ciężko o szkółkę/kółko artystyczne

a tam obiecasz koleżance że jej dasz rysunek to każda zapozuje, nie musi sie przecież od razu rozbierać :) jak jest i want more to np stronka maximodels ale tam to juz trzeba z konkretnym portfolio walić :) U mnie w mieście też szkółek plastycznych nie ma (tzn jakies są, ale nie dla mnie raczej, tj chodziłem tam 15 lat temu) i to jest problem, ale np w łodzi jest tego od cholery itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...