Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, konikowi tylko tyłek zmieniałam na drugim. I postawa ta sama, a więc peleryna wiele zmienia. A refferkę baardzo chętnie, zwłaszcza w takim ustawieniu jakby od przodu konia i najlepiej z jeźdźcem w siodle? korzystałam ze zdjęcia tego zacnego woja: mezczyzna na koniu

;D Genialna refka.. Dzięki za poprawę humoru. W nagrodę łap: http://tursiart.deviantart.com/gallery/?q=knight

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki Will za fajną referkę, poprawiłam to i owo:)

Jeszcze mi zostało kilka rzeczy, ale już większość jest, nogę muszę poprawić i uzdę oraz siodło. Pięta nie musi być bardzo z tyłu, ale rzeczywiście nogę dam na płasko. A łokcie, co do tego mają łokcie, na koniu trzyma się udami;)

Postanowiłam zrezygnować z płaszcza i brody.

 

konik1c2a37.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

te krawędzi z lewej strony za bardzo rozmyte (krawędzi, nie sama zbroja), przez co wygląda jakby coś na niego było doklejone, a nie mieniło się w świetle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu za krótkie strzemię, nie wsiadłby na tego konia.

Chociaż nie. Strzemię dobre... Ale coś tu nie pasuje.

Ja nie jestem jakimś autorytetem w dziedzinie jeździectwa ale Marycha kawalerzystka doborowa zalała mnie słowotokiem o niepoprawnej postawie i takie tam... Ale po mojemu on tylko stoi więc nic takiego się nie dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
ale całość wygłąda świetnie, trza przyznać

A według mnie pomijając głowę konia to najgorsza pracka Shil, mam dziwne wrażenie, że cieniujesz toolem burn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tylko koń ratuje całość ,a szkoda bo fajny pomysł. Cieniowanie na kamieniach i rycerzu dziwne strasznie jakbyś cieniowała jakimiś brudami itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignis, albo Twoje posty zaczynają coś wnosić do dyskusji albo ja Cię z niej wyniosę.

Ja już swoje powiedziałem o tym rysunku, a ile razy ktoś na tym forum podpisał się pod czyimiś słowami? Akurat ten rycerz siedzi jakby pierwszy raz go wsadzili na konia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak. Siądź. Przemyśl posta i wtedy dopiero go wyślij. Bo wszystkie posty które napisałeś...

Zła postawa na koniu. Łokcie musi mieć przy sobie, pięta musi być na dole.
IMO ten koń brzydki.
A po mojemu całe to brzydkie.
Najpierw napisałem że koń, potem że całokształt.
Po mojemu za krótkie strzemię, nie wsiadłby na tego konia.

Chociaż nie. Strzemię dobre... Ale coś tu nie pasuje.

Ja nie jestem jakimś autorytetem w dziedzinie jeździectwa ale Marycha kawalerzystka doborowa zalała mnie słowotokiem o niepoprawnej postawie i takie tam... Ale po mojemu on tylko stoi więc nic takiego się nie dzieje...

Niestety podpisuję się... :(
... można było zamknąć w jednym.

 

I uwierz mi. To wkurza jak się czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie wrzucałem. Ten wyschnięty wampir powinien mieć jeszcze zęby i oczy, ale muszę się z nimi uporać. ;)

(A bardziej technicznie to: 1432 trisy, 3x tekstury po 512x512 (diffuse, spec, normal). Zbrush, Softimage XSI, Topogun i xNormal. Screenshot realtime z Marmoseta.)

orkefekt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...