Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

SzpaQ byłem święcie przekonany ,że na pierwszym obrazku gość ma blond irokeza na głowie zaś na drugim kolory ręki są tak intensywne ,że kompletnie odstają od całości i przy przybliżeniu lewa ręka wygląda nieco dziwnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

@szpaq: ######ste, i tam żadną ręką się nie ma co przejmowa, naprawdę postęp jaki zrobiłeś jest duży, szkoda tylko, że do żadnej gry te grafiki nie trafiają.

 

@temat: jakościowe foto szkiców chłopowych ubranek

 

peasants.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

szpaq, naprawdę miodne. Reka imo w starszej wersji lepsza, ogólnie starsza wersja moim zdaniem fajniej wypada, ale naprawdę to co tu mówią to prawda: zrobiłeś postęp przeogromny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim,:)

Co do szczegółów to podobno tam tkwi diabeł.;) I o ile np. cień pod oczami mam w osobnej warstwie i sama siedziałam i się zastanawiałam czy jest lepiej bez czy z, to np. włosy po prawej (jej prawej) są do poprawki, już pociągnęłam je, tam się taka przerwa zrobiła bez sensu. Ale np. uwaga o płaskich włosach jest bardzo słuszna, popatrzę może jeszcze czy da się zrobić wypukły ogień, bo nawet się nad tym nie zastanawiałam.:D

 

@Ignis - wiesz, ta praca z lustrem.;P a serio po co rysować brzydkich ludzi? Jak będę chciała narysować brzydką panią, to zrobię wiedźmę, strzygę czy inne takie :D

 

@Szpaq - kurcze wracam do tej pracy i muszę się wypowiedzieć. Bardzo mi się spodobał ten ludzik, zwłaszcza powiększona wersja o dziwo, ale co do kolorystyki to ja widzę problem z otoczeniem - nie ardzo mogę sobie wyobrazić jakie by pasowało do ludzika a się nie zlało. Więc jak pokażesz jakiś fragment z otoczeniem i byłby dobry, to ja nie mam żadnych wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignis - wiesz, ta praca z lustrem.;P a serio po co rysować brzydkich ludzi? Jak będę chciała narysować brzydką panią, to zrobię wiedźmę, strzygę czy inne takie biggrin.gif

Nie, nie, nie. Nie chodzi o brzykich ludzi. Chodzi o to że w twoich pracach wszyscy tacy idealni, nie ma chociażby nigdy takich przeciętnych.

Tak ogólnie to się nie czepiam, bardzo lubię prace Shil. Po prostu takie małe spostrzeżenie ;)

@Morro- Super to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dunno, jakoś jednokolorowo mi pasuje najbardziej.

 

 

hm, w sumie. Swoją drogą szybko narysowałeś. :) ale to popraw przy tej sprzączce przy krawacie, bo przy tych wielkościach widać za linią.

 

 

 

ja dorzucam przełomowe dzieło, na razie szkice, choć nawet nie wiem czy przy nich nie zostanie, bo wersja digital średnio mi się podoba. W każdym razie obawiam się, że umrę jako niedoceniony artysta jeśli chodzi akurat o te konkretnie dzieła, nie postaracie się by w pełni afirmować piękno przekazu... no może poza Bedziomem, na którego liczę. :D No, ale wykład z farmy był wyjątkowo nudny, choć akurat o kokainie.

 

szyla_combo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@morro: hmm, póki co to faktycznie sam lineart lepszy, no chyba, że byś coś zadziałał z cieniowaniem :P

 

 

servant.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...