Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra, skusze sie skomentowac:

proporcje trzymasz dobre, sutki nieco nierealnie wyszly, gdyz ich krawedzie sa zbyt wyrazne, natomiast srodek bez detali. no i rozumiem ze styl mangi tak nakazuje, ale oczy zdecydowanie za duze. aha, zlikwiduj jej ten busz na myszce - w dzisiejszych czasach dziewczyny dbaja o siebie i swoj wyglad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

no dobra, skusze sie skomentowac:

proporcje trzymasz dobre, sutki nieco nierealnie wyszly, gdyz ich krawedzie sa zbyt wyrazne, natomiast srodek bez detali. no i rozumiem ze styl mangi tak nakazuje, ale oczy zdecydowanie za duze. aha, zlikwiduj jej ten busz na myszce - w dzisiejszych czasach dziewczyny dbaja o siebie i swoj wyglad.

 

buuu... świat na głowie stanął.

takie włosy są potrzebne. potem się dziwią, że jakiś rzęsistek siedzi...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mowie zebys ja wydepilowala calkiem, po prostu zrob jej ladne bikini, o, bo taki krzaczek psuje caly efekt ladnej dziewczyny (pomijajac fakt ze to mangowa dziewczyna).

btw. tak z ciekawosci zapytam: potrafisz moze rysowac twarze typowo ludzkie? chcialbym zobaczyc ten rysunek w takiej formie bardziej ludzkiej, nizeli "bajkowej", jesli to nie problem dla CIebie oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mowie zebys ja wydepilowala calkiem, po prostu zrob jej ladne bikini, o, bo taki krzaczek psuje caly efekt ladnej dziewczyny (pomijajac fakt ze to mangowa dziewczyna).

btw. tak z ciekawosci zapytam: potrafisz moze rysowac twarze typowo ludzkie? chcialbym zobaczyc ten rysunek w takiej formie bardziej ludzkiej, nizeli "bajkowej", jesli to nie problem dla CIebie oczywiscie.

 

zaraz może wygrzebię, mam taką laskę, co byłam zafascynowana reklamą farby do włosów, ale jej nie dokończyłam.

 

 

 

2zolpbl.jpg

 

 

oryginał:

2h4iclw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw popracuj nad całością, głównie twarzą, potem baw się w takie szczegóły jak włosy na pochwie.

 

EDIT: no ta wyżej bardzo dobrze wyszła, twarz jest w końcu normalna, tam była za wąska, chyba bardziej skupiłeś się na cyckach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz może wygrzebię, mam taką laskę, co byłam zafascynowana reklamą farby do włosów, ale jej nie dokończyłam.

 

Nonono, nie powiem - zacne oczęta :D

Masz talent do rysowania postaci ludzkich, nie ma co zaprzeczać. Ode mnie duży +++ za ten rysunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
zaraz może wygrzebię, mam taką laskę, co byłam zafascynowana reklamą farby do włosów, ale jej nie dokończyłam.

 

 

 

2zolpbl.jpg

 

 

oryginał:

2h4iclw.jpg

Ultra-nie-podobna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na rysunku wygląda młodziej, to przecież nie jest złem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie. rysownik zwykle skupiajac sie na innym elemencie rysunku nie dostrzega niektorych detali do poprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za ziomek? Fajne. ;)

 

Moja gitara elektryczna z roku ok. 85 lub wcześniej. Nie ma jednej struny, ale sprawna. Dostałem od wujka. (Wujek ma 42 lata i dostał ją od dziadków bo nie chciał wstać z łóżka. Kiedyś kosztowała majątek)

https://gmclan.org/uploader/3689/DSC00039.jpg

 

A tu zachód słońca:

https://gmclan.org/uploader/3689/DSC00032.jpg

 

 

E: Zapomniałem że wcześniej odpisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Wojzax da w łapę albo użyje pigułkę gwałtu i portret gotowy

Fajne masz przeżycia z kobietami Grela, pozdrowienia

 

Moja gitara elektryczna z roku ok. 85 lub wcześniej. Nie ma jednej struny, ale sprawna. Dostałem od wujka. (Wujek ma 42 lata i dostał ją od dziadków bo nie chciał wstać z łóżka. Kiedyś kosztowała majątek)

Czy to jest temat 'nasz sprzęt'? Bo jeśli tak to mogłeś jakieś ładne zdjęcie dać tej gitary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram sie to zrobic tak cudnie jak na tym screnie :* no moze zrezygnuje ze smajleja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...