Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Super...

Może coś co nie wymaga tylko działającej myszki i włączonego painta, może troszkę skilla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

2ezin9x.gif

Tez jestem kul, tez robie oldskulofo.

Jestem rowniez sadysta, najwiecej przyjemnosci mi sprawilo rysowanie krwi. Moze to dlatego ze lubie czerwien, ale wole mowic ze jestem sadysta.

Orginalny sprite mial 10x10. Taka ciekawostka.

Wiem ze w pewnej klatce niebieski nagle znika, ale przypuscmy ze zielony go odepchnal.

 

E - Poprawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo wymyśliło FPSy. To w Halo po raz pierwszy pojawił się bohater z którym możemy się utożsamiać, co później było wykorzystywane przez wszystkie gry. Regenerująca się tarcza? Dzięki Halo! Pojazdy i inteligentni przeciwnicy? Zadebiutowali w Halo. Halo jest również ojcem rozgrywek sieciowych. Bez Halo nie byłoby Gears of War, Call of Duty czy Dooma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo wymyśliło FPSy. To w Halo po raz pierwszy pojawił się bohater z którym możemy się utożsamiać, co później było wykorzystywane przez wszystkie gry. Regenerująca się tarcza? Dzięki Halo! Pojazdy i inteligentni przeciwnicy? Zadebiutowali się w Halo. Halo jest również ojcem rozgrywek sieciowych. Bez Halo nie byłoby Gears of War, Call of Duty czy Dooma.

halo ? może i regenerującą się tarcza tak

 

fps no nappeewwnnoo halo był pierwszy :]

 

typ rozgrywki online no raczej bym powiedział unreal tournament

 

co do możności utożsamiania się z bohatera to wieki przed halo były takie gry , choćby taki gothic , simon ,tomb rider i naprawdę wiele innych (to już zależy raczej od osoby)

 

IA- nie zaprzeczę dość dobre jest w halo , ale pewnie znalazło by się parę gierek z tego okresu z podobnym IA

 

co do pojazdów to akurat nie wiem ale założę się że też nie był pierwszy edit :" gta 3 premiera: 23 października 2001 :]

halo - Premiera: październik 2003"

 

więc nie mów że halo wniosło poza samo ładującą się tarczą (czego tez nie jestem pewien) coś nowego

 

fakt że chyba w halo te wszystkie elementy (taż nie wiem czy halo był pierwszy) zostały w prowadzone

 

ale to zbiór elementów dawno już znanych w grach 

Moze i nie byloby, ale teraz skad sie wzielo "TeaBagging"? Z Halo!

lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa haha, i powiedzcie że nie mam za######ego kota xD

 

200811160062.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dawka

Skrzyżowanie poduszki z tapczanem.

Ale to są kolana mojej siostry, to na nich leżał Kociamber :0

Ale powiem siostrze że Jej nogi są skrzyżowaniem tapczanu z poduszką to padnie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gnysku, nie znasz sie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...