Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dwie ostatnie prace. W końcu po dwóch miesiącach przyleciał do mnie mój komputer i mogę powrócić do malowania a pomysłów czeka w kolejce od groma. Sporo malowałem tez ołówkiem i ćwiczyłem anatomię przez co czuję się już naprawdę swobodnie rysując raczej co chcę mając coraz mniej ograniczeń. Dodatkowo jakoś uwierzyłem bardziej w to, że zacznę dziarać skoro analogowo idzie mi coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, to nie wiem czy tak da się okreslić, ale na te dwie prace poszło średnio po 5 godzin. Dużo kombinowania z kolorami, dopasowywania żeby do siebie pasowały. Jakieś różne efekty, szczegóły. No i sam pomysł - czasami coś maluję zeby zaraz wykasować bo nie pasuje jednak itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nikas

Jest to połączenie, arcadowego space fightera ze znakiem bio hazard na tle trybiku który może oznaczać myślenie. Statek i trybik oznacza zamiłowanie do gamedevu do gierek arcadowych a bio hazard występuje często w odniesieniu do muzyki z gatunków industrialu elektronicznego: EBM, power noise, dark electro, Aggrotech i w mocniejszym hardstyle też się pojawia a to są gatunki które najczęściej słucham. No i kolor loga oznacza mój ulubiony kolor po prostu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...