Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 tygodni później...
  • Filar Społeczności

kurdebele, troszkę mnie nie było, a Nikas sowity progres warsztatowy zalicza, bardzo winszuję. No i już znalazłeś swój styl i widać, że coraz swobodniej się w nim czujesz. Ja za to dorzucę czterema graficzkami co ostatnio skrobałem, jakiś plakat jakiegoś projektu jakiejś babki, siedzące jeże, okładka na singiel zespołu mojej lubej i okładka na przyszły ich album.

Przy okazji odkryłem mój fetysz na punkcie pudrowego różu i ciemnego granatu, to podstawy mojej palety barw w ostatnio wszystkich grafikach. Przy okazji uczę się w końcu tego nieszczęsnego Illustratora i tak cholernie pluję sobie w brodę, że wcześniej tego nie zacząłem.

93ECXbn.pngOstXhVM.pngCxJsVhM.jpg6QGplX3.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pro są te prace w hui, masz instagrama? Inspirowałbym się. Also jak się uczysz Illustratora? Sam? Jakieś tutoriale? Bo ja ciągle nie mogę zacząć. Ostatnio próbowałem nawet ale się nie udało ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

a ja widzę, że Nikasa ciągnie do kubizmu już powolutku, co bardzo szanuję. @Nikas Jeżeli mogę sobie pozwolić na jakąś uwagę, to może polecałbym spróbować nie używać idealnej czerni i bieli, bo to jednak nienaturalne kolory wbrew pozorom. Zacząłem to właśnie implementować w moich graficzkach tj. wszystkie jasne barwy są ciepłe, głównie używam różu w tym celu, a ciemne barwy są zimne, więc używam granatu i dzięki temu paleta jest jakaś taka fajowsza. Prócz tego ciekawi mnie jakby wyglądała całość z cieńszym konturem. No i zauważyłem jakąś dziwną niekobiecość w jej głowie i już wiem o co chodzi. Wielu ludzi przy pierwszych rysunkach profili zapomina o tym złotym wcięciu jak szyja przechodzi w potylicę no i linia kobiecej żuchwy potrafi być naprawdę delikatna. Polecam takie ćwiczonko żeby przy rysunku łbów z półprofili i profili zacząć od dorodnego kółeczka i do niego dorysowywać różne obłe kreski tak długo, aż zacznie to przypominać głowę, wtedy zawsze ma się pewność, że uchronisz się od płaskogłowia i zachowa się kobieca harmonia.

3pTtLIE.png

Też nie chcę się usilnie wpierdalać i udawać mentora rzecz jasna, ale odkąd mam na studiach zajęcia rysunku to jednak to i owo się odkrywa.  Ale ogólnie props, szanuję w opór to, że używasz jeszcze tych geometrycznych kompozycji. No i powiem ci szczerze, że masz wyobraźnię i dobry zmysł estetyczny, a to jest w sumie na wagę złota. Na moim wydziale jest w brut słodkich córeczek tatusiów co pokończyły szkoły plastyczne i prócz jednorożców i płaczących aniołków chuja ci stworzą. Otwiera mi to powoli oczy na to, że nie ma znaczenia warsztat techniczny jeżeli jesteś bez wizji. No i z racji, że ty taki A E S T H E  T I C chłopak jesteś to z całego serca polecam Ci jeszcze taki dizajnerski zespół Memphis Group i ludzi co się nimi inspirują. Może jakoś zainspirują cię różne ich rozwiązania estetyczne, czy eklektyzm formy https://www.yellowtrace.com.au/modern-memphis-design-trend/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...