Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A nie wiem, nie widzę co z tymi oczami, nie widze, podnioslam na pałe o szalone 2px :D Jeszcze nad nosem muszę popracować. Kolega nie jest weebem, ale patrzy raczej tradycyjnie/konserwatywnie, w sumie może i dobrze.

 

 

e9c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpecem nie jestem, ale oczy są nadal nie na tej samej linii, nos jest do pewnego momentu przechylony zgodnie z perspektywą, a potem na końcu znów jest zwrócony prostopadle do kartki, usta również są jakoś cofnięte i przekrzywione nie tak. Ogólnie wydaje mi się, że jej twarz jest za mało uwydatniona, zdaje się, że jest płaska. Może to kwestia cieniowania? Na pewno szczękę bym nieco przesunął w kierunku gdzie się w zamierzeniu patrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

osobiście może inne tekstylia bym jej wybrał, jakiś mniej fotorealistyczny pattern i wyłowiłbym coś stąd

https://www.google.pl/search?q=vintage+patt...920&bih=971

no i na stópkach między palcami a resztą stopy nie powinno być takiej przerwy, bo to daje nieco kukiełkowy efekt

Ale rumieniec to zawsze szanuję. Z resztą to też moje małe zboczenie w moich grafikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Słuchajcie, GMClanowicze!

Która postać jest lepsza ?

Z oczami?

JanushEyes.png

Czy bez?

s_JanushProject.png

 

nie wiem do jakiego stopnia to twój oryginalny koncept i sam zamysł, ale wygląda naprawdę niczego sobie. A wersja bez oczu ma swój urok, kierowałbym się w tę stronę, bo oczy to i tak zawsze dodatkowe obciążenie przy animowaniu etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, GMClanowicze!

Która postać jest lepsza ?

Z oczami?

JanushEyes.png

Czy bez?

s_JanushProject.png

 

 

 

 

no generalnie jestem przyzwyczajona ze ktos ma oczy, jak jest człowiekiem. Zwłaszcza na tyle duzym by te oczy prosily sie by je tam umiescic.

Nikas, pen tool do lineartów jest baaardzo przydatny. Zwłaszcza ze z wiekiem coraz bardziej sie rece trzesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

warto byłoby pokombinować, by postaci mniej zlewały się z tłem. Osobiście może stonowałbym nieco nasycenie kolorów

Bez_nazwccccy.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam teraz trochę wolnego to usiadłam na chwilę przy portrecie, by trochę policzki zaznacvzyć, nos poprawić. Efekt delikatny dołaczam, ale piszę w innej sprawie, może ktoś coś doradzi, zginął mi plik psd, właśnie tego portretu - wszędzie szukałam i nie znalazłam, w końcu musiałam pracować na jpg, co utraciło na jakości... nie wiem jak nazwałam plik, pewnie swoim zwyczajem coś edfewwf.psd albo dsdqac.psd, ale już przejrzałam na piechotę wszytkie pliki psd w typowych folderach, w końcu w wyszukaj wpisałam ".psd" i sprawdziłam po ostatnio modyfikowanych ten rok - i nie ma. no nie ma, zostały same jpg. Kosz przejrzałam na piechotę - nie ma. Czyżbym usunęła trwale nieswiadomie plik? Da sie to jakos sprawdzić? Moj laptop ma 15 lat wiec moze coś sam zgubił...ale nic poza tym nie dzieje sie, wszystko działa poprawnie, zadnego ostrzeżenia...

 

 

e9b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...