Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

512px wspomniałaś o możliwości przybliżania. Wyobrażam sobie potrzebę pokazania takiego elementu w jakiejś wiadomości - wtedy powinien być większy. Do samego tileseta Ja używam 128px, i to jest według mnie minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Taki plakat kółka teatralnego

 

JcQom7O.png

 

dziwna sprawa, niby rzecz jasna stylowo i na czasie, bardzo mistycznie i w ogóle, ale ta lewa strona, hmm... jakiś mój wewnętrzny głos szepcze mi, że jest tam coś zgoła kiczowatego, ale nie wiem co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
No gmclany, kolejna próba nabazgrolenia tła. Jak Wam teraz to się widzi? Wersja wstępna lasu, nie zwracać uwagi na klony drzew i kamieni, później dodam więcej wersji.

Dużo lepsze, widać że się postarałeś :) Pasuje całkiem nieźle.

 

@CzołgKrymski

No to nawet bardziej przyciąga wzrok

 

dziwna sprawa, niby rzecz jasna stylowo i na czasie, bardzo mistycznie i w ogóle, ale ta lewa strona, hmm... jakiś mój wewnętrzny głos szepcze mi, że jest tam coś zgoła kiczowatego, ale nie wiem co

Noo nie wiem sam, w zamyśle miało być wenecko ale wyszło kiczowato jak zawsze xD

 

Zresztą wymyśliłem nowy plakat już docelowy:

11111.png

 

Wycinki ciał pochodzą z przegenialnie zrobionej serii zdjęć policyjnych z Australii z 1920 roku: http://www.npr.org/sections/pictureshow/20...ralian-mugshots

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojzax , pomysł bardzo fajny, chyba o prawa autorskie w tym przypadku nie trzeba się martwic, prawda?

Graczoholik, jest duzo lepiej, co prawda myslalam ze to jakies grzybki nie kamienie, takie okrąglutkie i fioletowe, ale to bardzo fajny element. Aha, śmiesznie, ze swiatlo na drzewach pada z innej strony niz na kamyki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
No gmclany, kolejna próba nabazgrolenia tła. Jak Wam teraz to się widzi? Wersja wstępna lasu, nie zwracać uwagi na klony drzew i kamieni, później dodam więcej wersji.

1kUGijk.jpg

cienie od krzaków i kamieni mają się nijak do cieni drzew, uporządkuj skąd pada światło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

nieziemsko odrzucają mnie takie łączenia gradientu z konturami, koncept jak typowe candy crushe, nic urzekającego, a ba, nawet obrzydzałoby to trochę grę. Po prostu no tak zwyczajnie, że bolą oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieziemsko odrzucają mnie takie łączenia gradientu z konturami, koncept jak typowe candy crushe, nic urzekającego, a ba, nawet obrzydzałoby to trochę grę. Po prostu no tak zwyczajnie, że bolą oczy

 

Cóż, ma być raczej komercyjnie, więc robię typowe diamenciki. Chcę by były schludne. A co do gradientu i konturów, to w sumie nie czaje obiekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze pseudo-GUI. Wiem, że słabe. Nigdy wcześniej nie robiłem czegoś takiego. Mam duże problemy z wymyśleniem jak to ma wyglądać. Zrobić - nie ma problemu, zrobię lepiej lub gorzej. Ale wymyślić, zaprojektować - to jest dla mnie wyzwanie. Duży problem miałem ze zrobieniem okienek na broń, w końcu się poddałem i walnąłem jakieś głupie czarne kwadraty. Macie jakieś wskazówki, rady? Albo może po prostu jestem mało kreatywny i mam słabą wyobraźnię?

gui_by_zolwik03-d9gmu22.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...