Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

no to jest ta kwestia wiesz dużym największym projektem będzie jeszcze przez jakiś czas trip, nieraz człowiek musi odpocząć zrobić sobie tydzień przerwy, wtedy przeważnie powstaje milion mniej lub bardziej dopracowanych prac (przeważnie gołe panie). Czasu szkoda bo jak myśle ile minut animacji (mniej dopracowanej ale bardziej treściwej jeśli sie ogarnia to jako one big picture) można w tym czasie zrobić to boli glowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Anty ogarniam koncepcje małego nochala w wersji nie spikselowanej, po spikselowaniu nosa nie widać wcale, a szczęka/podbródek wydają być się tam gdzie powinien być owy nochal, myśle że dałbyś dwie kropy dziury w nosie na "szczęce" zmieniając ją w świński ryjak i mysle było by lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Trochę jeszcze posiedziałem po nagraniu tego zbierając feedback i tutaj poprawiona wersja:

 

tumblr_inline_migxm1INAO1qz4rgp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojo, za duża nie za duża, charakterystyczne gabaryty oczy i nochale można wpisać w mój styl już lat i to jest jak najbardziej świadome, bardziej chodzi o dopracowywanie i ogólną jakość.

Wojzax poleciałeś , ######ste:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza w życiu próba narysowania takiego fake 3d. Idealne to nie jest ale wiem już że się da i wiem jak :)

16951884.jpg

Przymiarka i trening przed dużym rysunkiem na ściane/podlogę

praca numer dwa w tym stylu zaczęta, mniej oczywisty kąt = total brainfuck. Spróbuję to dzisiaj podrzucić ;)

edit.

hanw.jpg

han2.jpg

 

narazie szkic :D masakra hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no olowkiem, do tego na zdjęciu nie zobaczysz, narazie sobie trenuje. Chodzi o motyw że rysunek "nie jest przyklejony" do powierzchni, pod jednym właściwym kątem widać to co ma być widać, staniesz zerkniesz jakkolwiek inaczej i widać bzdury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...